shutterstock
StoryEditor

Katy Perry sa stala mamičkou. Pozrite sa na prvú krásnu fotku s dcérkou

27.08.2020, 11:30
Celebrity
35-ročná speváčka porodila známemu hercovi svoje prvé dieťatko.

Svoje tehotenstvo oznámila speváčka Katy Perry krásne. Počas svojej pesničky totiž na záver klipu zverejnila zábery s tehotenským bruškom. Už od toho momentu sa začalo špekulovať o tom, či nosí Katy pod srdcom chlapčeka a či dievčatko. Tieto špekulácie však netrvali dlho, speváčka sa pohlavím svojho bábätka totiž netajila a prezradila, že onedlho privíta na svet dcérku.

Celý šoubiznisový svet netrpezlivo čakal, kedy sa dvojica konečne stane rodičmi. Z dlhého tehotenstva si robila srandu aj samotná dvojica, ktorá poukazovala na fakt, že Katy už nejaký ten deň prenášala. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ayyyy what day is it?

Príspevok, ktorý zdieľa Orlando Bloom (@orlandobloom),

Nakoniec sa svojho vysnívaného zázraku dočkali koncom augusta. „Vznášame sa od radosti z toho zázraku, že naša dcéra prišla na svet bezpečne a v zdraví,” uviedla dvojica pre spoločnosť Unicef, kde obidvaja pôsobia ako ambasádori. Ani v tomto šťastnom momente však nezabudli myslieť aj na deti, ktoré také šťastie nemajú, a tak apelovali na to, že im treba pomáhať. My prajeme veľa zdravia a šťastia a tešíme sa s nimi z dcérky, ktorú sa rozhodla rozhodla pomenovať Daisy Dove Bloom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#Repost @unicef ・・・ Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

Príspevok, ktorý zdieľa Orlando Bloom (@orlandobloom),

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
08. december 2023 04:45