Ako bude vyzerať váš víkend?dreamstime
StoryEditor

Predĺžený víkend sa začal: Zistite, čo si pre vás hviezdy pripravili na najbližšie dni

05.07.2024, 13:30
ASTRO

Predĺžený víkend prinesie niekoľko prekvapení, ale aj nezhôd či príjemných situácií. Ak túžite vedieť, čo vás čaká, zistiť to môžete vďaka víkendovému horoskopu.

Baran

Aj keď máte deň voľna navyše, nepremrhajte ho vylihovaním v posteli či sledovaním televízie. Vonku je pekne, takže sa vyberte niekam na prechádzku. S partnerom sa v sobotu úprimne porozprávajte, no nehovorte o negatívnych, ale naopak komunikujte o pozitívnych veciach. Otvorene mu vyjadrite lásku, prejavte viac náklonnosti a večer sa venujte intimite.

Býk

Trápi vás zlá nálada, za ktorou sa skrýva tlak a napätie z práce. Aby ste sa aspoň trochu uvoľnili, zanalyzujte dni predtým a napíšte na papier, čo všetko ste stihli, čo sa vám podarilo a na čo ste hrdé. Takýmto spôsobom si budete môcť užiť pohodový a kľudný víkend. Pozor si dajte na nedeľu, kedy sa dozviete nečakanú novinku.

Blíženci

Cez víkend sa stretnete s niekým zaujímavým. Táto osoba prinesie do vášho života nové nápady a pomôže vám nájsť odpoveď na niekoľko otázok, ktoré vás už dlhšie trápia. Čo sa týka vzťahu s partnerom, snažte sa vyhýbať konfliktom a radšej trávte čas niekde na kúpalisku či pri jazere. Ak vás náhodou niečo nahnevá alebo rozčúli, zhlboka dýchajte a odstráňte napätie z tela. 

Rak

Čaká vás vášnivý a romantický víkend. Partner si pre vás prichystal prekvapenie, takže si ho nenechajte pokaziť zbytočnými hádkami. Aby ste len neprijímali, ale aj dávali, pripravte preňho niečo aj vy. Či už to bude chutná večera pri sviečkach alebo nové erotické prádlo. Dôležité je, aby ste si najbližšie dni užili spolu naplno.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
19. júl 2024 09:21