Ktorá kabelka sa k vám hodí podľa znamenia?pexels
StoryEditor

Raci milujú mohutné tašky, Strelci ľadvinky. Takýto štýl kabelky sa vám hodí podľa znamenia

12.08.2022, 09:00
ASTRO

Každý má rád niečo iné, a to sa týka aj výberu kabelky. Niekto preferuje výrazné farby a šialené motívy, iný naopak praktické a jednoduché kúsky. Pri kúpe tašky by ste mali dbať aj na vaše charakterové vlastnosti, ktoré vám do súdka nadelili hviezdy. Vyberte si kabelku, ktorá sa k vám najviac hodí podľa znamenia.

Viete si predstaviť život bez kabelky? Pravdepodobne, nie. Veď predsa, každá žena v nej ukrýva naozaj všemožné veci. Či už sú to šminky, vlhčené obrúsky, peňaženky, kľúče, diár alebo intímne pomôcky. Každá však na druhej strane preferuje iný štýl. Niektoré siahnu po výrazných kúskoch, iné naopak po jednoduchých taškách. Možno ste si to nikdy neuvedomili, no pri výbere kabelky zohráva dôležitú úlohu aj vaša osobnosť. Pozrite sa, aký štýl sa k vám hodí podľa znamenia.

Baran

Ženy, ktoré sa narodili v ohnivom znamení Baran, síce milujú jednoduchosť, no ich cieľom je vždy opútať pozornosť. Ideálna pre nich môže byť obyčajná, ale trendy kabelka v pastelových farbách, ktorá je praktická a šik.

Býk

Ak ste sa narodili v znamení Býka, ktorému vládne planéta krásy Venuša, pravdepodobne priťahujete všetko, čo je atraktívne a krásne. Milujete klasické kúsky, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Výborná by pre vás preto mohla byť takzvaná „loop bag“ kabelka, ktorá je v súčasnosti veľmi nadčasová a štýlová.

Blíženci

Zbožňujete farby? Ak, áno, rozhodne ste sa narodili v znamení Blíženci. Nebojíte sa dokonca ani výrazných vzorov či kúskov, na ktoré nemá guráž pozrieť sa len tak hocikto. Vy ich však viete nosiť s hrdosťou, a preto sa k vám budú najviac hodiť výrazné maxi alebo naopak úplne mini kabelky.

image

Znamenie Blíženci

dreamstime

Rak

Ženy narodené v znamení Raka sú veľmi starostlivé, láskavé a pre svojich blízkych by sa vedeli aj rozdať. Práve z tohto dôvodu potrebujú mať vždy poruke obrovskú kabelku tmavej farby, z ktorej môžu kedykoľvek vytiahnuť to, čo práve potrebujú.

Lev

Levice túžia byť neustále stredobodom pozornosti a práve podľa toho si k outfitu volia aj kabelku, ktorá im pozornosť zaistí. Ideálne sú pre nich najmä odvážne kúsky, predovšetkým asymetrické, neobvyklé tvary či štýly kabeliek.

Panna

Ženy, ktoré sa narodili v znamení Panny milú organizovanosť. Práve z tohto dôvodu potrebujú kabelku, ktorá uspokojí ich potrebu po poriadku. Výborný môže byť pre nich kúsok, ktorý má veľa malých, ale aj veľkých vreciek, do ktorých si môžu usporiadať veci tak, ako chcú.  

image

Znamenie Panna

dreamstime

Váhy

Keďže sa Váhy nevedia rozmaznávať a luxus si dovolia len vtedy, ak im ho niekto venuje, na výbere kabelky si veľmi nepotrpia. Nikdy by za ňu nevyhodili veľmi veľa peňazí, a preto nepohrdnú kabelkou s imitáciou krokodílej kože alebo s výraznými štruktúrovanými siluetami.

Škorpión

Ženy narodené v znamení Škorpióna majú doma veľkú zbierku kabeliek. Pravdepodobne sa u nich nachádzajú aj ručne šité kúsky alebo vzorované tašky inšpirované ich obľúbenou krajinou. Nie každý by takúto vec vedel nosiť, no Škorpiónom to problém rozhodne nerobí.  

Strelec

Strelci milujú cestovanie,  dobrodružstvo, a preto potrebujú tašku, ktorá im umožní preskúmať svet bez toho, aby im bránila v pohybe. Z tohto dôvodu bude pre nich najideálnejšou voľbou kabelka do pása, do ktorej sa zmestí všetko, čo potrebujú.

image

Znamenie Strelec

dreamstime

Kozorožec

Je pre vás kariéra a vysoké ciele veľmi dôležité? Pravdepodobne ste sa narodili v znamení Kozorožca. Keďže ste cieľavedomí a pracovití, potrebujete kabelku, v ktorej budete môcť nosiť diár, notebook a perá. Skúste si zaobstarať kancelársku tašku, ktorá síce bude praktická, ale stále trendy.

Vodnár

Ženy, ktoré sa narodili v znamení Vodnára, sú rozlietané a voľnomyšlienkárske. Na kabelkách zbožňujú bláznivé vzory, farebné kombinácie, a preto sú pre nich najideálnejšie pastelové kabelky, kufríky, plátenky cez rameno alebo mini batohy.

Ryby

Ryby sú jemné, intuitívne, nenápadné a nepotrebujú vyniknúť za každú cenu. Práve podľa toho si volia aj kabelku. Skvelá môže byť pre nich taška s potlačou alebo bez, s ozdobami alebo bez nich, no vždy musí spĺňať pravidlá jednoduchosti a praktickosti.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
29. september 2022 09:33