Zistite, ktoré slová by ste nemali hovoriť vášmu partnerovi.dreamstime
StoryEditor

Toto svojmu partnerovi nikdy nehovorte. Slová, ktoré zabolia podľa znamenia zverokruhu

05.07.2022, 15:00
ASTRO

Niektoré slová dokážu potešiť, iné ublížiť a zlomiť srdce. Každý sa občas ocitne v situácii, kedy povie niečo, čo okamžite oľutuje. Práve z tohto dôvodu je dobré vedieť, čo váš partner určite nechce počuť. Toto sú najhoršie slová, ktoré dokážu ublížiť jednotlivým znameniam zverokruhu.

Váhy: „Neznášam tvojich priateľov!“

Túto vetu by nikdy nechceli počuť tí, ktorí sa narodili v znamení Váhy, obzvlášť od niekoho, na kom im záleží. Nielenže sú vnímaví, milujúci, spoločenskí, ale priatelia pre nich znamenajú takmer všetko. Bolí ich, ak k nim neprejavujete tie isté pocity, čo oni k nim.

Škorpión: „Môj bývalý…“

Priznajte sa, kto by chcel počuť, že bývalý partner bol lepší ako vy? Platí to najmä u Škorpiónov, ktorí sú sami o sebe žiarliví a reči o „ex“ dokážu túto vlastnosť posilniť ešte viac. Takéto slová sú pre nich signálom, že si ich nevážite. Predtým, než vypustíte niečo podobné z úst, rozmyslite si či vám to zato stojí, pretože Škorpióni nebudú s nikým súťažiť.

Strelec: „Si blázon!“

Nikomu by sa nepáčilo, ak by ho niekto neustále označoval za blázna. To platí najmä pre Strelcov, ktorých vedia takéto slová zabolieť. Nerobí im dobre, ak sa tvárite, že máte vo všetkom pravdu, pretože ich len zhadzujete. Síce vám to nedajú okamžite najavo, vo vnútri ich to zožiera.

image

Znamenie Strelec

dreamstime

Kozorožec: „Moji rodičia ťa nemajú radi.“

Kozorožci sú ambiciózni, spoľahliví, pracovití a disciplinovaní. Jednoducho, sú snom každého rodiča. Z tohto dôvodu by preto neboli radi, ak by ste im povedali, že ich vaša rodina nemá veľmi v láske. Kozorožci sa s takýmto typom problému nevedia vnútorne zmieriť. Zabráňte rozpadu vzťahu a radšej im nič podobné nehovorte.

Vodnár: „Si ako tvoja matka.“

Ľudia narodení v znamení Vodnára milujú svoju matku, pretože im dala život, ktorý si veľmi vážia. Keďže sa povahovo líšia, jediné čo nechcú počuť je, že sú si podobní. Akonáhle niečo také Vodnárom poviete, začnú spochybňovať celý svoj život a všetkom, za čím si doteraz stáli.

Ryby: „Máš až veľa problémov.“

Aj keď sú ľudia narodení v znamení Ryby emotívni a náladoví, stále sú úžasní. Ľahko sa urazia, keď im niekto povie, že majú veľmi veľa problémov. Znamená to pre nich, že ich nepodporujete a nesnažíte sa im pomôcť. Ak nechcete Rybám zlomiť srdce, nepoukazujte na ich problémy, pretože by to nemuseli uniesť.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/astro, menuAlias = astro, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
05. február 2023 09:37