jarna moda
Zdroj: instagram.com

Najkrajšie jarné outfity. Týchto pár kúskov si zabezpečte a máte vystarané

Počasie začína byť fajn a tak je na čase zhodiť teplé kabáty a vymeniť ich za čosi sviežejšie. Poradíme vám, akých pár kusov v šatníku potrebujete, aby ste boli krásna a zároveň chránená pri dňoch s nestálymi teplotami.

Na vytvorenie krásnych jarných variácií potrebujete zopár dobrých kúskov v šatníku, ktoré sú ako piliere, o ktoré sa môžete oprieť. Súčasné trendy sú super v tom, že dovoľujú kombinovať štýly, najmä športový s elegantným. Napríklad úplne športové tenisky, ktoré by sme si pred pár rokmi obuli maximálne do fitka, sú dnes povolené ku všetkému, aj k šatom. Stále sa nosia vysoké čižmy nad kolená, oversize kabáty a rifle, saká. Must have sú stále voľné tričká s logami značiek. Na ústupe sú naopak baleríny a prezdobené veci. Tričká s kamienkami, vybíjané kožené bundy či veľmi vypasované veci túto sezónu nechajte tak. Čo teda potrebujete mať v skrini? 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk