Zdroj: dreamstime

Princ Charles a jeho odkaz Harrymu a Meghan: Z Archieho NIKDY nebude princ

Po tom, čo sa Harry a Meghan rozhodli dať kontroverzné interview, sa v kráľovskej rodine mnohé zmenilo.

Už po odvysielaní kontroverzného rozhovoru, ktorý ponúkol princ Harry so svojou manželkou Meghan známej moderátorke Oprah, sa začalo špekulovať o tom, ako sa k tomu postaví Buckinghamský palác. Aj keď sa kráľovná Alžbeta rozhodla zaujať svoj typický, diplomatický postoj a verejnosti, ako aj médiám, odkázala, že Harry a Meghan budú naďalej milovanými členmi rodiny, ako sa ukázalo, nie všetci členovia rodiny tento názor zdieľali. 

Prečítať si o pohoršení princa Williama môžete napríklad tu: 

Princ Harry sa však rozhodol prehovoriť aj ďalej a to konkrétne o výchove, ktorú mu dával otec. Oprah prezradil, že chce byť o čosi citlivejším a dbať viac na duševné zdravie, než striktnú, aristokratickú výchovu, v ktorej sa sám Harry utápal. Zároveň priznal, že odkedy sa rozhodol odísť z britskej monarchie, jeho otec s ním príliš komunikovať nechce. To sa zhoršilo po otvorenej spovedi - a dnes už otec a syn komunikujú len sporadicky. 

,,Nemôžete očakávať, že verejne poviete, že váš brat a váš otec sú uväznení v inštitúcii, v ktorej ste sa sám narodili a očakávať od každého, že na vás budú všetci milí,'' myslí si britský spisovateľ Andrew Morton, ktorý sa životom kráľovskej rodiny zaoberá už dlhší čas a vydal hneď niekoľko publikácií. Napätie medzi synom a otcom je však oveľa väčšie, než sa dalo čakať - a zdá sa, že napriek spomínanému neutrálnemu postoju kráľovnej Alžbety, Charles svojmu synovi jednoducho nevie odpustiť. 

Článok pokračuje na ďalšej strane

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.