Zdroj: TASR

Nemôže otehotnieť, ani nasadnúť do frajerovho auta. Súd opäť uznal pravdu otcovi Britney Spears

redakcia EVITA 01.07.2021, 07:35 Celebrity
Prípad, ktorý sa ťahá už dlhé roky, no napriek tomu bezúspešne. Napriek srdcervúcej spovedi známej speváčky súd rozhodol - Britney ostáva nesvojprávnou a bez povolenia otca nemôže otehotnieť či spravovať svoj majetok.

Britney si spomenula na situáciu z roku 2018, keď sa pripravovala na svoju šou. Na choreografii sa jej nepáčil jeden prvok, ktorý chcela zmeniť, no nikto tomu neprikladal váhu. Na tom by nebolo nič šokujúce, ak by sa nezačal kolotoč. Za to, že vyjadrila svoj názor, všetci hneď predpokladali, že neberie lieky a zrúti sa. Raz jej dokonca pre nevinné odmietnutie predpísali silnejšie tabletky, ktoré ju úplne utlmili. Počas dní, keď ich brala, nebola schopná normálneho života. Starať sa o ňu museli zdravotné sestry, ktoré ju vo vlastnom dome držali ako väzňa.

 „Je mi to ľúto Britney, musíš počúvať lekárov. Plánujú ťa poslať do malého domu v Beverly Hills, kde absolvuješ program, ktorý pre teba pripravili. Bude ťa to stáť 60 000 dolárov mesačne," zaspomínala si na jeden z otcových telefonátov, kedy nad ňou nemal zmilovanie. Ako Britney otvorene priznala, otec dal na všetko súhlas bez ohľadu na to, ako sa ona cítila. V prípade, že ''neposlúchala'' sa jej vyhrážali aj tým, že neuvidí svoje deti. Koniec koncov to, či sa s nimi stretne, mal pod kontrolou jej otec.

Zdroj: TASR

,,Chcem len naspäť svoj život. Trvá to už 13 rokov. Stačilo. Prešlo už veľa času, odkedy som vlastnila svoje peniaze. Dovolila som týmto ľuďom kontrolovať, čo robím, madam. Stačilo. Vôbec to nedáva zmysel. Chcem späť svoje peniaze, aby to skončilo, a aby ma môj priateľ odviezol v jeho aute. Zaslúžim si mať rovnaké práva ako ktokoľvek iný, mať dieťa, rodinu, čokoľvek z týchto vecí a ešte viac. To je všetko, čo som vám chcela povedať a veľmi vám ďakujem za to, že ste ma nechali prehovoriť,'' zakončila svoje rozprávanie speváčka.

Napriek tejto výpovedi a faktov, že je na tom Britney omnoho lepšie a žiada, aby opatroval jej majetok a správanie niekto iný, prišla zo súdu jasná odpoveď. ,,Žiadosť o okamžité pozastavenie činnosti Jamesa P. Spearsa ako jediného opatrovníka sa zamieta.''

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.