Zdroj: Wikimedia

Ďalšie prekvapenie pre fanúšikov Karla Gotta. Maestro stihol pred smrťou uskutočniť obrovskú vec

redakcia EVITA 05.03.2020, 11:00 Celebrity
Odkaz božského Káju bude žiť aj po jeho smrti...

Od smrti mnohonásobného českého slávika ubehlo už niekoľko mesiacov. Maestro, ktorý už dlhší čas bojoval so zákerným typom rakoviny tušil, že mu neostáva veľa času. Choroba mala totiž agresívny priebeh, s ktorým sa jeho telo nevedelo popasovať aj napriek prvotriednej starostlivosti doktorov. 

Pár týždňov po jeho smrti vdova po Karlovi prekvapila novinou, že ku koncu roka chystá koncert na počesť božského Káju. Na udalosť, ktorá je naplánovaná v O2 aréne, boli údajne oslovení už viacerí poprední umelci. 

Tentokrát však Ivana Gottová prekvapila opäť. Spolu s nemeckým manažérom Karla Gotta totiž chcú vydať knihu práve o samotnom maestrovi. Tá bola napísaná priamo samotným slávikom, ktorý na nej pracoval niekoľko mesiacov pred smrťou. ,,Riešili sme to ešte za Karlovho života, teraz sa podarilo dohodnúť vydavateľa. Najskôr sa však kniha musí preložiť do nemčiny,'' prezradil Karlov nemecký manažér. Predpokladá sa, že autobiografia by mala vyjsť už túto jeseň.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.