Halloween
Zdroj: Instagram/minimalisti

11 halloweenskych make-upov, ktoré doslova vyrážajú dych!

Petra Hegerová 30.10.2017, 11:00 Životný štýl
1 391 Tlač
Máte rady Halloween? A chystáte sa na nejakú strašidelnú párty? Nechajte sa inšpirovať zahraničnými aj slovenskými ženami, ktorým nechýba fantázia, šikovnosť, ale aj trpzelivosť. Vytvárajú make-up, ktorý by sme častokrát mohli nazvať aj umeleckým dielom.

Už aj v našich končinách sa medzi mladými tento sviatok vníma skôr ako čas vyrezávania tekvíc, organizovania rôznych večierkov či vyrábania masiek. V tomto Halloween nepozná hranice a môžete si na seba obliecť doslova čokoľvek. Existujú ľudia, najmä ženy, ktoré svojou fantáziou vytvárajú rôzne make-upy, hrajú sa s farbami, navštevujú seconhandy, prerábajú si staré oblečenie na nové, vyrábajú doplnky a toto všetko vytvára ich originálny "look".

Neodmysliteľnou súčasťou Halloweena sú tiež parochne, umelé mihalnice, farebné kontaktné šošovky, či umelé jazvy, zuby a iné doplnky. Nie len v Amerike, ale aj tu sa konajú rôzne súťaže o najlepšiu masku či make up.

Vybláznite sa so strašidelným make-upom aj vy. A to tak, že vás nespoznajú ani vaše kamarátky. Inšpirujte sa našou galériou!

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk