Zdroj: Facebook/Caroline Logan Photography

Namiesto svadobných kvetov mali v rukách zachránených psíkov z útulku

magazín Evita 27.09.2016, 16:00 Životný štýl
14 Tlač
Nevesta chcela upozorniť na domácich miláčikov, ktorí potrebujú domov.

Zatiaľ čo niektoré nevesty stresujú nad perfektnou kvetinovou výzdobou, Sarah Mallouk Crain, záchrankyňa zvierat, mala veľmi peknú myšlienku. Chcela upozorniť na svoju vášeň pre zvieratá práve na svojej svadbe. A tak prišla s nápadom, aby všetky jej družičky držali v rukách namiesto kytíc už spomínaných zachránených psíkov. Footografka Caroline Logan tento veľký deň zaznamenala a jej fotografie tak obleteteli takmer celý svet. Veď posúďte sami.


5 z týchto chutných boxeríkov sú všetko sestry. Sú pomenované po dámach Spojených štátov: Martha, Abigail, Dolley, Elizabeth, a Louisa.

Zdroj: Facebook/Caroline Logan Photography

​Nevesta pracuje v centre zameranom na záchranu psov Pitties Love Peace a preto chcela, aby boli zachránené psíky súčasťou aj jej veľkého dňa. Verí, že práve týmto milým nápadom oslovila množstvo ľudí, ktorí si prídu adoptovať práve opustených psíkov. Priala by si, aby ľudia uprednostňovali adopciu, pred kupovanými plemenami. Tieto rozkošné stvorenie vám svoju lásku opätujú niekoľkonásobne.​

Zdroj: Facebook/Caroline Logan Photography

Nevesta drží v rukách len 9 týždňové šteniatko pitbulla.

Naozaj krásne gesto :).

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk