Zdroj: unsplash.com

Znamenie, ktoré podrazí aj toho najbližšieho: Dávajte si naňho pozor!

Natália F. 13.08.2021, 17:30 Životný štýl
Niektoré znamenia sa nenechajú ničím a dokonca ani nikým obmäkčiť. Toto znamenie ide ale aj cez mŕtvoly!

ŠKORPIÓN

Škorpión predstavuje najdiabolskejšie a najzákernejšie znamenie zverokruhu. Ani sekundu by neváhal podraziť aj najbližšieho človeka, pokiaľ by mu to práve vyhovovalo. Občas nemá takmer žiadne morálne zábrany a ide jednoducho aj cez mŕtvoly. Málokedy sa zamyslí nad pocitmi niekoho iného, než seba, skôr myslí na svoje dobro a pohodlie, ako na šťastie druhých. Aj keď ho napadne, že svojim konaním by mohol niekomu ublížiť, dokonca aj svojmu milovanému, je mu to jedno.

Dokáže sa nad to povzniesť a jednoducho spraví tak, ako to vyhovuje len a len jemu. Škorpión sa vyznačuje za veľmi sebecké znamenie zverokruhu, je veľmi málo empatické a občas až príliš chladné. Toto znamenie je extrémne diabolské a dokáže si vymyslieť bezchybný a dokonalý plán na to, aby niekoho, kto mu nevyhovuje, odstránili z cesty. Takmer ničomu sa neštíti a aj keď táto jeho vlastnosť je občas dobrou, keďže im málokto dokáže skutočne ublížiť, je to skôr na škodu. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.