Zdroj: pexels.com

Odhalí o vás viac, než si myslíte: Pozrite sa, čo o vás prezrádza mesiac vášho narodenia

Natália F. 23.07.2021, 18:00 Životný štýl
Váš mesiac narodenia vám môže povedať naozaj veľa. Prečítajte si, čo o vás prezrádza váš mesiac narodenia!

MÁJ

Ľudia narodení v máji sú často talentovaní hudobníci, herci, či spisovatelia. Majú veľkú úctu k svojim priateľom, rodine, ale aj k cudzím ľuďom. Milujú zažívať niečo nové a nenávidia stereotyp. Majú dobrodružnú dušu a srdce plné lásky k ostatným. 

JÚN

Ľudia narodení v tomto mesiaci sú veľmi zmyselní a romantickí. Sú neskutočne dobrosrdeční, no občas vedia byť poriadne falošní. Často vedia byť nerozhodní, nie vždy prejavujú emócie a zriedka sa zdôveria ostatným. Aj keď radi robia nové veci, veľakrát ich kvôli neistote odkladajú.

JÚL

Sú veľmi úprimní, ale tiež citliví a veľakrát to nevedia skĺbiť, čo môže viesť k sarkastickému správaniu. Keď sa niekomu skutočne zdôveria a otvoria, znamená to pre nich veľa. Svojich priateľov a najbližších si nekonečno vážia, znamenajú pre nich najviac. 

AUGUST

Ľudia narodení v auguste sú vždy označovaní za milujúcich a starostlivých. Hlboko im záleží na ich okolí a nadovšetko si vážia vzťahy. Majú tendenciu vidieť v každom to dobré, čo môže byť aj na škodu. Ľahko sa učia nové veci a vedia skvelo inšpirovať ostatných svojím nákazlivým nadšením. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.