Zdroj: instagram/ karolina.baumgartner

Žiadne prázdne selfíčka, ale kvalitný obsah. Toto sú instagramové profily, ktoré sa oplatí sledovať

Instagram je sieť, kde nájdeme skutočne čokoľvek. Našťastie aj skvelé profily odborníkov, ktoré sa oplatí poznať.

zapisnik.zubarky

O zuby sa treba starať. Jednoznačne. Nejdú zregenerovať a ich prípadné poškodenie sa nespraví samo od seba. Či už na ústnu hygienu dbáte a či nie, je mimoriadne dôležité, aby ste svojej ústnej dutine dávali len to najlepšie. Aj s tým vám pomôže zubárka Andrea Hrubá, ktorá stojí za spomínaným Instagramom. Pri sledovaní tohto profilu sa dostane k dôležitým informáciám o tom, ako svojim zubom ponúknuť ukážkovú starostlivosť, ktorá vás nebude stáť majland. Zároveň vám však odpovie na dôležité otázky typu čo robiť, ak cítite zápach zo svojich úst či ste po vytrhnutí zuba. 

Na profile mladej zubárky sa môžete dozvedieť aj o ingredienciách, ktoré sa pridávajú do zubných pást či o základných zákrokoch, ktoré sa vykonávajú na dennej báze a poznáme len ich zo svojej zdravotnej karty. Nuž, tento profil je príliš zaujímavý na to, aby ste si ho neomrkli! Viac informácií viete nájsť tiež na webe www.zapisnikzubarky.sk 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zápisník zubárky (@zapisnik.zubarky)

Článok pokračuje na ďalšej strane

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk