Zdroj: archív M.B./shutterstock.com

Účinné cviky od osobného trénera. Takto získate ploché bruško, po akom ste vždy snívali!

Ak nemáte čas na zdĺhavé tréningy, toto cvičenie je pre vás ako stvorené! Trvá iba necelých 20 minút a je naozaj efektívne.

Kto je Martin Bobek (31)?

Martin Bobek má zameranie kondičný tréner a tréner v oblasti fitness. Pri tréningoch sa zameriava na rozvoj vytrvalostných a silových schopností, formovanie postavy pomocou funkčných tréningov. V tréningovom procese využíva rôzne pomôcky ako napríklad TRX, Bossu, Overball a využíva poznatky z tréningu Crossfitu a štúdia fyzioterapie.

Má trénerskú špecializáciu ako kondičný tréner a tréner kanoistiky, je certifikovaných masérom. Absolvoval mnohé kurzy a školenia na rozšírenie kvalifikácie v oblasti kondičného športu, fitness a výživy. Ako tréner pracuje od roku 2014 v Golem Club Relaxx. Pod jeho vedením trénovali napríklad herci Pavol Plevčík (ktorý si za 9 mesiacov intenzívneho cvičenia prešiel obrovskou zmenou), Peter Makranský, hviezda markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome Dárius Koči, tanečnica z Let‘s Dance Natália Glosíková, speváčka Kristina či herečka Karin Olasová.

Dnes si pre vás Martin pripravil efektívne cviky na brucho, po akom ste vždy snívali! Tak hor sa do toho!

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk