happy woman
Zdroj: shutterstock.com

Týchto päť beauty vecí si musíte dopriať aspoň raz za život!

Pretože sny sa majú plniť a hlavne tie, ktoré nás nezruinujú. Potom si môžeme spokojne povedať: mali sme, vyskúšali sme - odškrtnuté z nášho beauty zoznamu.

1. Šaty ako princezná

Ruku na srdce, ktorá z nás nechcela mať na sebe šaty ako z rozprávky? S korzetom, dlhé až po zem, trblietavé... Nesnívajte a choďte tento tok niekam na ples a princeznovské šaty si doprajte.

2. Kúpiť si drahú kabelku

Nech je to akokoľvek márnivé, skoro každá žena túži po hriešne drahej kabelke. Ak nemáte muža, ktorý by vám ju doprial, doprajte si ju sama. Odložte si každý mesiac nejaké to euro a onedlho si môžete váš vysnívaný kúsok dopriať. Poradíme vám, neinvestujte do módnych výstrelkov, ale do nadčasovej klasiky. Každá z luxusných značiek má svoje ikonické modely, ktoré sa nosili pred dvadsiatimi rokmi a budú sa aj o ďalších dvadsať. 

3. Beauty day

Doprajte si s kamarátkou deň ako z filmu. Choďte do luxusného salónu krásy na celý deň, doprajte si kozmetiku, pedikúru, manikúru, masáž, objednajte si tam šampus a suši alebo jednoducho na čo máte chuť... Aspoň raz za život!

4. Vybieliť si zuby

Či sa vám to páči alebo nie, žlté zuby sú škaredé. Pridávajú na veku a umocňujú zanedbaný výzor. Ak chcete v dnešnej dobe „selfie“ skutočne hviezdiť, bez bieleho chrupu to nepôjde. Nemusíte sa hneď podrobiť drahému bieleniu u zubára, existujú napríklad aj pásiky na bielenie, ktorú sú oveľa lacnejšie a efekt porovnateľný. Ak raz vyskúšate, aké je mať snehobiely chrup, nebudete sa chcieť toho pocitu vzdať.

5. Konečne schudnúť

Celý život snívate, aké by to bolo, keby ste boli chudá? Čo keby ste prestali snívať a tento raz to aj dokázali? Nájdite si program chudnutia, ktorý vám sadne a prekročte svoj tieň. O celkovej zmene kvality vášho života asi nemusíme viac písať.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.