Zdroj: Pixabay

Prehnaná kontúrka, obočie v tvare slzy, či zvieracie vzory. Toto sú najväčšie trapasy tohto leta!

Aj vám sa občas stane, že vidíte niekoho, koho by ste mohli pokojne označiť za módnu pohromu? A nestalo sa aj vám, že ste to so svojím štýlom trochu prepískli? Pre zábavu, ale aj ponaučenie, vám prinášame veľký prehľad letných trapasov.

Smiešne vytrhané obočie
Priveľmi tenké či príliš ďaleko od seba – tu sú asi dve najčastejšie chyby pri trhaní obočia, ktoré sa, žiaľ, podpíšu pod celkový výraz tváre. Ak ešte stále nosíte tenučké čiarky, prestaňte s tým a nechajte obočie dorásť. Bude to síce trvať dlho, ale stojí to za to!

Príliš výrazná kontúrka
Maľovanie si kontúry úst mimo červene pier s cieľom ich zväčšenia je obzvlášť nepekne vyzerajúci zlozvyk, najmä ak použijete tmavú farbu. Ak chcete svoje ústa zväčšiť, pohrajte sa radšej s tieňovaním pier ako s ťahaním kontúry až kamsi pod nos.

Priesvitné ramienka na podprsenke
A ešte keď vytŕčajú z tielka alebo topu s cieľom pôsobiť nenápadne, alebo sa zarezávajú a vytvárajú tukové vankúšiky... katastrofa!

Ošúchaný lak na nechtoch
Ak si myslíte, že si to nikto nevšimne (najmä, ak máte výraznejší lak), omyl! Všimne si to každý a pôsobíte zanedbane. Naozaj, 5 minút venovaných odlakovaniu vás nezabije!

Biela podprsenka pod priesvitným topom
Nevieme vysvetliť prečo, je to však tak. Bielu podprsenku pod priehľadným topom nosiť skrátka nemôžete.

Presvitajúce nohavičky
Ak máte nohavice, ktoré presvitajú, dajte si pod ne telovú bezšvovú spodnú bielizeň. A nie kvietkované alebo čipkované!

Turistické topánky a bunda do centra
Idete na dlhšiu prechádzku do centra? Alebo ste na poznávacom zájazde v nejakej metropole? Turistickú obuv a oblečenie si však nechajte na Chopok! Existuje množstvo veľmi pohodlných nízkych topánok, kabátikov a cardiganov, v ktorých sa budete cítiť, ale aj vyzerať dobre.

Veľa kvetovaných či zvieracích motívov
Ak sa vám páči nejaký vzor (kvietky, zebra či leopard), super, nemusíte ich však mať na sebe od hlavy po päty – postačí jeden kúsok, napríklad kabelka či topánky. Zvyšok nech je neutrálny. Nechcete azda vyzerať ako leopardia žena!

Sandálky a noha bez pedikúry
Zažltnuté neostrihané nechty, zhrubnuté päty – takáto nôžka do otvorenej topánky nepatrí!

Výrazný mejkap
Veľa mejkapu plus príliš výrazné pery aj oči zároveň sa na bežný deň veľmi nehodia a navyše pridávajú roky.

Vypadané 3D mihalnice
Umelé mihalnice, z ktorých vám ostali už len tri, vyzerajú strašne. Ak sa vám nechce chodiť na pravidelné dopĺňanie, radšej ich nenoste.

Minisukne vo vyššom veku či pri vyššej váhe
Ak nemáte pekné nohy, alebo ste prekročila 45-ku, na ultramini zabudnite. Dá sa byť sexi a zároveň vhodne oblečená – primerane svojmu veku i postave.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk