Zdroj: dreamstime

Muži nám otvorene prezradili: Čo považujeme za SKUTOČNÚ krásu?

redakcia EVITA 03.04.2021, 15:30 Vzťahy
Páči sa im výrazné líčenie? Dlhé nechty? Príčesky vo vlasoch? Alebo na nás milujú úplne jednoduché veci? Pýtali sme sa a dostali sme odpovede.

Roman Bomboš, rozhlasový moderátor a scenárista (37)

Čo si na žene všimnete ako prvé?
Iskru v očiach. Musí byť, ďalej zmysel pre humor, odzbrojujúci úsmev a zmysel pre komunikáciu. Naozaj platí, že oči sú okno do duše. Keď sú oči tým úprimným oknom, cez ktoré dokážete nakuknúť dnu, tak je to paráda.

Aký štýl obliekania, líčenia a vôbec úpravy sa vám vôbec nepáči?

V tomto som tolerantný, pretože rôznorodosť je úžasná. Aj obrazy v galérii sú štýlovo, vekovo či žánrovo rôzne, a preto ľudia milujú umenie. A ženy sú krásne umelecké dielo, trvalej hodnoty. Mám rád červený rúž, len sa ťažko perie z košele...

Čo na ženách obdivujete?
Multifunkčnosť byť výbornou kolegyňou, mamou, sestrou, partnerkou, psychologičkou, kamarátkou. Toľko ľudí v jednom človeku.

Keby si mohol niekoho tam hore poprosiť, aby u žien niečo zmenil, čo by to bolo?
Už som neraz prosil. Ale nechcel som nijakú zmenu, chcel som iba, aby mi poslal mužsko-ženský výkladový slovník. Ak ten niekto napíše, tak dostane Nobelovu cenu nielen za literatúru, ale aj empatiu a mediátorstvo. Skúšal som ho napísať aj sám, som asi pri druhej kapitole, ale zistil som, že predchádzajúca už neplatí (smiech)... Niekedy naozaj hovoríme o tom istom, akurát používame iné verbálne i neverbálne prostriedky, a tak je problém, ktorý je úplne zbytočný.

Chcel by si pracovať v čisto ženskom kolektíve? Prečo?
Z hľadiska zákona zachovania energie by asi bolo vhodné vždy prestriedať pohlavia v tíme. To je ako s bonboniérou, môže byť nádherná, sladká a chutná, ale nemôžeš jesť iba cukríky, občas si treba dať aj rezeň, aby si sa na ten dezert tešil.

Článok pokračuje na ďalšej strane

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk