Samsung
StoryEditor

Dokonalé selfie za každých okolností? Stavte na najnovší rad smartfónov série Galaxy S23

01.02.2023, 19:35
Životný štýl

Spoločnosť Samsung predstavila na podujatí Galaxy Unpacked nové smartfóny Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ a Galaxy S23, ktoré vynikajú svojim unikátnym vyhotovením. Na ich výrobu bolo použité ešte väčšie množstvo recyklovaných materiálov a pozornosť upútajú taktiež výraznými farbami ako fialová, zelená či krémová. Bonusom sú skvelé foto a video funkcie pre dokonalé selfie fotografie či zachytenie nočnej oblohy v bezchybnej kvalite.

Súčasťou predstavenia bola aj séria notebookov Galaxy Book3 Pro 14, Book3 Pro 16, Book3 Pro 360 a Book3 Ultra, ktoré však na našom trhu zatiaľ nebudú dostupné.

Zachyťte všetko dôležité

Smartfóny z najnovšej série Galaxy S23 potešia hlavne milovníčky fotografií. Tie si teraz môžu vyhotoviť vo vynikajúcej kvalite s dokonalou ostrosťou a presnosťou, a to dokonca aj počas noci či zlého osvetlenia. O elimináciu nechceného šumu sa totiž stará vyspelá umelá inteligencia. Pomocou nej je analyzovaný každý detail v zábere, vďaka čomu lepšie vyniknú aj nenápadné prvky ako oči či vlasy. Model Samsung Galaxy S23 Ultra dostal vôbec po prvýkrát špičkový senzor s 200 Mpx rozlíšením, ktorý ponúka skvelé možnosti na zvečnenie akýchkoľvek momentov. K dispozícii je aj široký rad fotografických nástrojov pre epické kreatívne zážitky, ako napríklad aplikácia Expert RAW či inovatívny režim Astrofotografie umožňujúci zachytiť nočnú oblohu v najvyššej kvalite.

Premiéru zažili taktiež úplne nové predné fotoaparáty, vďaka ktorým budú aj zhotovené selfie fotografie vyzerať dokonale. Disponujú nimi všetky modely série Galaxy S23. Videá je možné natáčať v najvyššej kvalite 8K so skvelým priestorovým zvukom, o čo sa stará funkcia 360 Audio Recording.

image
Samsung

Ekológia na prvom mieste

Samsung pri vývoji série Galaxy S23 myslel nielen na používateľov, ale aj na životné prostredie a udržateľnosť. Na výrobu smartfónov bolo použitých ešte viac recyklovaných materiálov ako pri minuloročnej sérii. Prvýkrát z nich bolo vyrobené aj ochranné krycie sklo s vylepšenou dlhodobou trvanlivosťou. Udržateľnú stratégiu Samsungu uzatvárajú papierové krabičky kompletne vyrobené z recyklovaného papiera a záruka budúcich operačných systémov či bezpečnostných aktualizácií. Všetky tri modely sú navyše súčasťou ekosystému SmartThings, takže prostredníctvom nich je možné ovládať ďalšie produkty Samsung – televízor, práčku či robotický vysávač.

Dlhá výdrž a špičkový výkon

Najvyšší model Galaxy S23 Ultra sa vyznačuje až o 20 % dlhšou výdržou batérie. Špeciálna verzia procesora zas zabezpečí, že smartfón beží rýchlejšie. Zrýchlením a vylepšením prešla aj samotná grafika a umelá inteligencia. 6,8 palcový displej modelu S23 Ultra navyše ponúka najlepší obraz v histórii smartfónov Samsung Galaxy.

image
Samsung

Osobné údaje v bezpečí

Pri smartfónoch série Galaxy S23 sa nemusíte obávať ani nechceného úniku osobných údajov. Vďaka komplexnému systému zabezpečenia Samsung Knox sú všetky v bezpečí. Prístup k nim a ich využitie si môžete navyše ľahko skontrolovať, a to na jednoduchom ovládacom paneli.

Atraktívne a elegantné prevedenie

Novo predstavené smartfóny Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra sa začnú predávať na Slovensku v prípade vyšších pamäťových variantov od 6. februára 2023 a v prípade nižších od 17. februára 2023. V predaji budú v čiernej, krémovej, zelenej a fialovej farbe. Odporúčaná maloobchodná cena modelu S23 s pamäťou 128 GB sa začína na sume 949 €. Odporúčaná maloobchodná cena najvyššieho modelu Galaxy S23 Ultra s 1 TB pamäťou je 1 819 €.

 

Výhodná úvodná akcia

Zákazníci si môžu jednotlivé smartfóny zakúpiť aj oveľa výhodnejšie. Stačí, ak si v období od 1. 2. do 16. 2. 2023 alebo do vypredania zásob kúpia niektorý z modelov a získajú smartfón s dvojnásobne vyššou kapacitou pamäte za cenu modelu s nižšou kapacitou. Mechanizmus získania modelu s vyššou pamäťovou verziou za cenu modelu s nižšou pamäťovou verziou sa môže líšiť v závislosti od predajcu. Využiť môžu aj možnosť odpredaja starého zariadenia a získať tak výkupný bonus v hodnote 120 €. Celkovo tak dokážu ušetriť v rámci úvodnej akcie až 360 €. Viac informácií o výkupnom bonuse nájdete na webe www.novysamsung.sk.

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
24. apríl 2024 00:40