profimedia
StoryEditor

Osudové číslo odhalí aj to, čo si o sebe nepriznáte. Čo hovorí o vás?

11.09.2021, 07:45
Životný štýl
Na to, akými vlastnosťami disponujeme, nepoukazuje len astrológia a obdobie znamenia zverokruhu, v ktorom sme sa narodili. Svoje má čo ''povedať'' aj numerológia. Či to platí? Posúďte!

Takto si vypočítate svoje číslo:

Zrátajte cifry z dátumu vášho narodenia. Ak ste sa napríklad narodili 12.júla 1997, vaším kľúčovým číslom je 9, nakoľko 1+2+7+1+9+9+7= 36 = 3+6 = 9. Stále vám musí výjsť jednociferné číslo.

Osobnostné číslo 1:
Silák
Ľudia s týmto číslom sú stáli a ťažko menia zaužívané názory a postoje. Patria k detailistom. Ide o silné osobnosti, radi sa starajú o iných, ale to isté aj očakávajú. Práve preto zvyknú na svoje okolie nepriamo tlačiť, aj keď paradoxne sami neznášajú útlak. Uznávajú slobodu, no majú problém ju dopriať svojmu partnerovi a vo vzťahoch vedia byť mimoriadne žiarlivými, aj keď nemusia.

Nemajú radi, ak sa im niekto montuje do práce. Dokážu tvrdo pracovať, vďaka čomu sa dostávajú na vysoké posty. Hlava im slúži brilantne. Zbožňujú život v luxuse a míňajú financie. Tak, ako dokážu urobiť radosť sebe, vedia matériou obdariť aj okolie. Jedným z ich nedostatkov je, že neznesú kritiku. Vyhýbajú sa neporiadku a lenivým ľuďom. V rámci zdravia by mali ustriehnuť srdcovo-cievny systém, čiže tlak, tep, srdce ako také alebo hustotu krvi.


Osobnostné číslo 2:
Kreatívec
Dvojka patrí ľuďom jemným, romantickým, s umeleckými sklonmi. Sú tvoriví a kreatívni, stále čosi vymýšľajú. Výrazne ich ovplyvňujú fázy Mesiaca, čo sa prejavuje najmä u žien. Výsledkom býva extrémna precitlivenosť, ktorú sa pre lepší život musia naučiť korigovať, inak ho im bude výrazne zťažovať. Niekedy sa cítia šťastné, vzápätí skĺznu do depresívnych stavov. Majú sociálne cítenie. Ak pracujú v politike, bojujú za reformy, ktoré pomôžu chudobnejším a utláčanejším. V prípade, že sú spisovateľmi, z ich diel sála duchovno a čistota. Milujú vône a sladkosti.

Ak sa ľudia s týmto dominantným číslom zrania, rýchlo sa pozviechajú a sú odhodlaní bojovať ďalej. Neznášajú hádky, a preto sa im vyhýbajú. Osud im dal do vienka výbornú intuíciu, ťahá ich to ku všetkému, čo má znaky mystiky a spirituality. V rámci zdravia by mali ustriehnuť lonovú oblasť a obličkový systém.

Článok pokračuje na ďalšej strane

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
16. jún 2024 13:23