shutterstock.com
StoryEditor

Veľký cigánsky horoskop! Prezradíme vám, k akému znameniu patríte

23.02.2021, 12:30
Životný štýl
Klasické charakteristické črty a vlastnosti svojho znamenia asi veľmi dobre poznáte. Viete však, k akému znameniu patríte v cigánskom horoskope?

(21. 3. - 20. 4.)

Dýka
Vďaka svojej bojovnosti a neohrozenosti sú neodolateľní. Priťahujú druhé pohlavie ako včely med. Milujú slobodu, nemajú radi stereotyp a monotónny život. Sú to ľudia typu kam vietor, tam plášť.

S veľkým nadšením sa vrhajú do nových projektov, ale nič sa im nepodarí dotiahnuť do konca, a tak väčšinu práce za nich urobia iní. Sú ohnivými milencami, milujú intenzívne a búrlivo. Sú ako prebúdzajúca jar, počas ktorej sa narodili, či ako studená dýka.

(21. 4. - 20. 5.)

Koruna
Sú spoľahliví, majú úžasný dar presnosti a celý svoj život robia len správne rozhodnutia. Sú konzervatívni, na každú zmenu si dlho zvykajú, pretože si nadovšetko ctia svoje rituály a dlhoročné zvyky. Vedia, čo chcú, a postupne a trpezlivo si to presadia.

Charakteristickou črtou ich povahy je opatrnosť. Zvyčajne si dlho a dôkladne  všetko popremýšľajú a zvážia zo všetkých strán, kým prijmú akékoľvek rozhodnutie. Sú spoľahlivými partnermi, ale partnera považujú za svoje vlastníctvo.

(21. 5. - 20. 6.)

Sviečka
Sú majstrami v komunikácii, slovami opijú každého, kto sa nechá zmanipulovať ich sladkým prejavom. Očaria, zaujmú a zmagnetizujú všetkých navôkol. Sú veselí, otvorení, spontánni, spoločneskí, sú otvorení životu, novým situáciám, milujú zábavu.

Vedia žiť naplno a prispôsobia sa akejkoľvek situácii. Potrebujú však aj samotu, aby opäť našli zdroj svojej nekonečnej energie a hlbokého chápania života. Vedia si oceniť veselú myseľ, ale aj chvíľky ticha venované hĺbavým myšlienkam.

(21.6. - 21.7.)

Koleso z voza
Sú citliví, emotívni a všetko navôkol prežívajú naplno, ale, žiaľ, cez svoje vnútro. Ich senzitivita je pre nich darom aj prekliatím zároveň. Život ich obdaril veľmi silnou intuíciou a empatiou, preto veľmi dobre vedia odhandúť, kto skutočne pred nimi stojí.

Sú nevyliečiteľnými romantikmi, keď sa zamilujú, dlho lietajú na ružovom obláčiku ilúzií. Cenia si rodinu a vzťahy s rodičmi mávajú veľmi silné. Navonok sa tvária, že sú tvrdí, ale oni si len tak chránia svoje zraniteľné vnútro. Dlho premyšľajú, kým spravia dôležitý životný krok alebo rozhodnutie.

(22. 7. - 22. 8.)

Hviezda
Milujú keď môžu zažiariť naplno, byť stredobodom pozornosti. Dokážu sa však prispôsobiť situáciám, ktoré im život prinesie, a aj ťažké chvíle vedia prežiť s úctyhodnou gracióznosťou. Snažia sa nikdy nestratiť kontrolu nad situáciami, ktoré im život prinesie.

Túžia byť láskaví a ohľaduplní, ale vždy nakoniec preváži ich megalománia a záľuba v tom, že najradšej počúvajú a obdivujú len sami seba. Máte pri nich pocit, že ste v spoločnosti herca, ktorý je celý život na javisku. Ctia si cit, lásku a vernosť.

(23.8. - 22.9.)

Zvon
Spontánnosť od nich neočakávajte, pre nich je hriechom. Sú extrémne opatrní, všetko si najskôr dôkladne premyslia, nikdy nerobia unáhlené rozhodnutia, ich verdikty sú vždy premyslené, dôkladné a nemenné.

Uctievajú konvencie a zväzuje ich názor okolia. Snívajú o veľkej, romantickej láske, nedokážu sa však celkom oddať spontánnym citom a navyše priveľmi nedôverujú ľuďom, preto ich nedokážu úplne spoznať. Sú majestátni a spoľahliví, preto majú okolo seba vždy dosť ľudí a obdivovateľov. Nepodceňujú zodpovednosť, právo a poriadok.

(23. 9. - 22. 10.)

Minca
Ľudia – Mince pôsobia akoby mali sedem životov. Dokážu sa vysporiadať s akoukoľvek situáciou, ktorú im život prinesie. Ich slabou stránkou však je, že slepo dôverujú ostatným ľuďom, preto ich často obklopujú falošní priatelia.

Ich dôverčivosť je nepoučiteľná, často ich pripraví aj o majetok a povesť. Vo vzťahoch sa snažia sa o harmóniu a vyváženosť. Milujú hudbu, tanec a krásne a drahé veci.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
29. máj 2024 05:24