profimedia
StoryEditor

Pritiahnite si do života viac peňazí pomocou feng šuej. Na jednoduché triky nedajú dopustiť ani milionári

16.12.2021, 08:30
Životný štýl
Staré čínske umenie feng-šuej vám pomôže nájsť nielen cestu k úspechu, harmónii a rovnováhe. Vďaka jednotlivým princípom, ktoré začnete aplikovať do života, si môžete aj finančne polepšiť.

Staré čínske umenie, ktoré zmenilo životy v rôznych oblastiach ľuďom po celom svete, môžete do toho svojho aplikovať aj vy. Už dnes naň nedajú dopustiť známe tváre ako Johnny Depp, Oprah Winfrey, Madonna George Clooney či Julia Roberts. Ako povinnú jazdu ho absolvujú aj velikáni ako Tommy Hilfiger, ktorý prisahá, že účinky jednoduchého usporiadania v živote fungujú. Nech túžite po čomkoľvek, peniaze a bohatstvo nevynímajúc, urobte si vo svojom živote, bývaní, pracovni či kabelke poriadok. A budete sa čudovať, ako sa „veci“ začnú meniť k lepšiemu. Ak neviete, z ktorého konca začať, poďte na to spolu s nami.

Strom peňazí

Kvety sú neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti či pracovne. Ak siahnete po tých správnych druhoch, okrem dekoratívnej funkcie môžu pomôcť vylepšiť aj vašu finančnú situáciu. Poobhliadnite sa po tučnoliste, bambuse šťastia, papradi, pachire alebo mini bonsaji, ktorý je posiaty malými peniažkami. Pri kúpe „stromu peňazí“ vnímajte jeho energiu. Práve tá vám uľahčí správny výber. Ešte väčšiu prosperitu si zabezpečíte, ak kvet vložíte do kvetináča zlatej, striebornej, červenej, hnedej či čiernej farby.

Pozor na kabelku

Vo svojej skrini takú s najväčšou pravdepodobnosťou máte a ani o tom netušíte. Čierna kabelka reprezentuje blahobyt, perfektné, nie? Na prvý pohľad malichernosť, akou sa farba môže zdať, dokáže skutočne divy. Ak totiž rezonuje s vašou osobnou energiou bohatstva, ste len krôčik od stimulácie peňazí a príležitosti vytvárajúcej blahobyt, po ktorom túžite. Okrem čiernej je dobrou voľbou aj kabelka v červenej, bielej, modrej a metalickej farbe. Nezabudnite na pravidlo, že kabelka sa nikdy nepokladá na zem, udržujte ju čistú a napríklad kľúče, tie majte vždy poruke a na tom istom mieste. Prečo? Pretože to vypovedá o tom, že viete nájsť svoju finančnú cestu, ktorou sa treba vydať.

Viac tipov nájdete na ďalšej strane

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/zivotny-styl, menuAlias = zivotny-styl, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
15. júl 2024 06:48