Ak to aj nevyšlo podľa vašich predstáv, netrápte sa tým.dreamstime
StoryEditor

Zahoďte komplexy, nerobte drámu a užite si milovanie naplno. Váš intímny život môže byť ešte lepší

06.07.2024, 14:00
Vzťahy

Intimita je neodmysliteľnou súčasťou každého človeka. Väčšinou je spájaná s pozitívnymi pocitmi, no niekedy sa to môže vymknúť spod kontroly a skončí to ako poriadny trapas. Skôr, než si tým začnete lámať hlavu, obviňovať sa a nebudete sa chcieť svojmu partnerovi pozrieť do očí, sa upokojte. Počas milovania sa môže stať hocičo. A je to úplne v poriadku.

S každým partnerom v posteli zažijete niečo iné, nové. A nie vždy to musí byť len pozitívne. A treba byť na to pripravený a nerobiť žiadnu drámu.

Nefunguje to

Obaja ste skvele naladení a idete si užiť spoločné intímne chvíle, na ktoré ste sa tešili. No nie je nič nezvyčajné, že to jednoducho nebude fungovať podľa vašich predstáv. Mužská erekcia je niekedy nevyspytateľná a vášho partnera pokojne zradí vo chvíli, kedy to najmenej čakáte. Zodpovedný za to je častokrát stres a prílišná snaha o to, aby všetko bolo dokonalé. Rovnako sa milovanie môže skončiť skôr, než by ste obaja čakali. Nádych, výdych, nerobte paniku. Najlepšie bude, ak svojho milenca ubezpečíte, že je všetko ok a na celú situáciu sa pozriete s nadhľadom.

Je to v poriadku

Je úplne v poriadku stanoviť si pri sexe pravidlá. Ak niektoré veci robiť nechcete, váš partner to musí akceptovať a vy rozhodne nechoďte za svoje pomyselné hranice. Dôležité je, aby sa veci, ktoré spolu robíte páčili vám obom. Ak budete do niečoho dotlačené, alebo to urobíte len preto, aby bol váš partner spokojný, môže to pre vás oboch dopadnúť veľmi zle. A aj pre váš budúci intímny život.

image

Ak to aj nevyšlo podľa vašich predstáv, netrápte sa tým.

dreamstime
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
06. júl 2024 14:02