S príchodom teplých dní stúpa aj váš sexuálny apetít.dreamstime
StoryEditor

S jarou sa prebúdza aj váš sexuálny apetít. Pozrite sa čo s vaším telom robia slnečné lúče

27.04.2023, 14:00
Vzťahy

Máte pocit, že s príchodom jari stúpa aj váš sexuálny apetít? Nie, nezdá sa vám to. Je to naozaj tak. Prvé slnečné lúče robia hotové zázraky nie len s vašou náladou, ale aj hormónmi. Ak ste teda v tomto období sexuálne aktívnejšia, poďakujte sa aktuálnemu ročnému obdobiu. A bude to len lepšie.

Odhoďte kabáty a ukážte svoje sexi krivky v plnej kráse. Ocení to iste aj mužské pokolenie.

Dlhší deň

Za to, že máte oveľa vyšší sexuálny apetít môže jednoznačne aj to, že je oveľa dlhšie denné svetlo. Jar je okrem iného už od pradávna považovaná za plodené obdobie. Prebúdza sa príroda a je celkovo akýmsi symbolom „znovuzrodenia“. Možno práve to aj v mužoch vyvoláva pocit, že by sa v tomto smere mali činiť.

Hormóny

Bez pochýb sú za vašim vyšším sexuálnym apetítom aj hormóny. Najmä serotonín, ktorý je zodpovedný za to, akú náladu máte. Čím vyššia je jeho hladina, tým šťastnejší ste. A na to, aby bola čo najvyššia vplýva aj počasie. A s dobrou náladou sa vám aj do sexuálnych hier púšťa oveľa jednoduchšie.

Slnko a testosterón

A pri slnku ešte chvíľu ostaneme, pretože nedávne štúdie dokázali, že práve vďaka nemu stúpa u mužov hladina testosterónu. Priamo to súvisí s tvorbou vitamínu D. A to milé dámy, znamená len jedno! Že váš partner bude mať chuť na sex oveľa častejšie a vy sa tak môžete tešiť na jar plnú sexu. To je možno aj odpoveď na to, prečo je práve leto tým obdobím v roku kedy aj oveľa viac randíte a obe pohlavia si užívajú leto po všetkých stránkach.

Von zo spálne

Ak vás vzrušuje predstava sexu na netradičných miestach, aj tu vám teplejšie počasie doslova praje. Teploty sú priaznivé a vy sa tak s partnerom môžete oddať sexu na vašich tajných miestach v exteriéri. Buďte v tomto smere aktívne a kreatívne. Pozvite ho na piknik s bonusom, alebo si doprajte milovanie s dokonalým výhľadom na hviezdnu oblohu. Iste tento váš nápad ocení a aj on nabudúce rád niečo vymyslí. 

image

Čo tak si užiť sex v prírode?

dreamstime
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
26. september 2023 22:21