dreamstime
StoryEditor

Poznáme odpoveď! Ako KONEČNE dosiahnuť vysnívaný orgazmus?

12.04.2021, 20:00
Vzťahy
Univerzálny recept na vyvrcholenie pri sexe síce neexistuje, ale poznáme zopár spôsobov, ako si ho dopriať čo najčastejšie.

Milovať sa a nedosiahnuť pri tom orgazmus je ako jesť palacinky bez náplne. Sú dobré, sladké, ale to najlepšie v nich proste chýba. Už však všetky vieme, že do tohto „sladkého cieľa“ sa nám podarí prísť len občas, no a sú medzi nami aj ženy, ktorým sa to podarí fakt len zriedkakedy. Dobrou správou je, že orgazmu sme schopné všetky, len treba zistiť, prečo nám to vždy nejde. Máme pre vás niekoľko tipov, ako si cestu na vrchol čo najviac uľahčíte.

​1. Buďte pokojná

Nervy a stres sú najväčším nepriateľom orgazmu. Vypnite. Úplne. Nemyslite na nič iné, len na daný moment a vychutnajte si ho. Na pár minút zabudnite na nezaplatené účty, domáce úlohy detí či varenie obeda. Je tiež rozdiel, či ste v posteli s niekým úplne novým – vtedy je prirodzené, že nie sme dokonalo uvoľnené, no ak ide o vášho muža alebo niekoho, koho už dobre poznáte, je naozaj len na vás, aby ste nachvíľu vypli od okolitého sveta. Orgazmus tak ako veľa iných vecí je proste vo vašej hlave.

2. Robte to tak, ako to máte rada

Už ste veľká a za tie roky viete, čo sa vám páči a ako sa k orgazmu najľahšie dopracujete. A ak ste schopná dosiahnuť ho sama, určite to pôjde aj vo dvojici. Zabudnite na dotieravé myšlienky, že vám to trvá príliš dlho, a buďte trošku sebec (muži sú vždy sebci, čo sa orgazmu týka :-)) a skrátka si to v posteli urobte po svojom. Najskôr vy a až potom on.

3. Vyriešte svoje problémy

Ťažko si užiť dobrý sex, ak pri ňom cítite bolesť. A tú môže spôsobiť všetko možné – od nedostatočného uvoľnenia cez nízku lubrikáciu až po infekciu. Ak je sex pre vás často „au“, skúste zistiť, prečo to tak je, a príčinu odstráňte. Kvôli sebe a aj kvôli nemu.

Článok pokračuje na ďalšej strane

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/vztahy, menuAlias = vztahy, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
21. jún 2024 20:21