Zuzana Vačková na predstavení nového epilátoru Braun Smart IPLBraun
StoryEditor

Tatiana Kuchařová a známe Slovenky ukázali svoje outfity v Prahe

02.04.2024, 00:00
PR Články

Česká kráska Tatiana Kuchařová, ale aj spevák Adam Pavlovčin, herečka Zuzana Vačková či slovenské modelky Jana Slačková a Lenka Tekelajková sa stretli na nóbl akcii v Prahe. Známa značka tu predstavila revolučný epilátor Braun Skin i-expert IPL.

V priestoroch známého pražského hotelu Andaz sa v utorok stretli známe slovenské a české krásky, ktoré si tu spoločne odskúšali nový epilátor od Braun. Neprehliadnuteľná bola Miss World 2006 Tatiana Kuchařová. Počas večera sa ukázal tiež spevák Adam Pavlovčin, ktorý zaspieval aj svoj nový singel, skladbu Sám.

Na akciu prišla aj influencerka Ema Fajnor, známa zo šou Nákupné Maniačky, ktorá sa ukázala s novým zostrihom. V priestoroch hotela nechýbala ani finteska Jana Šimkovičová, foodblogerka Kristína Suchánková či influencerka Saša Holecová.

Epilátor od Braun pre personalizovanú epiláciu

Nemecká značka elektroniky Braun predstavuje svetu Braun Skin i-expert, jediný plne prepojený systém IPL, ktorý sa učí, prispôsobuje a poskytuje personalizovanú spätnú väzbu v reálnom čase prostredníctvom mobilnej aplikácie synchronizovanej s epilátorom IPL. Epilátor Braun Skin i-expert umožňuje rýchle a dlhotrvajúce výsledky epilácie. Môžete dosiahnuť hladkú pokožku na celý rok*, a to všetko v pohodlí domova.

image

Adam Pavlovčin na predstavení nového epilátoru Braun Smart IPL

Braun

Inteligentný systém funguje tak, že automaticky prispôsobuje vyžarovanú energiu odtieňu vašej pokožky a aktívne vám v reálnom čase poskytuje personalizované ošetrenie pre každú oblasť vášho tela, čím vám dáva do rúk možnosť odstrániť (alebo neodstrániť!) chĺpky tak, ako chcete.

"IPL alebo intenzívne pulzné svetlo je technológia, ktorá využíva premenu svetelnej energie na tepelnú. Svetelné lúče vysielané epilátorom zasahujú melanín vo vlasových folikuloch pod povrchom pokožky. Tým sa preruší cyklus rastu chĺpkov. Výsledkom je dlhotrvajúca hladká pokožka bez chĺpkov. Intervaly medzi ošetreniami potrebnými na dosiahnutie najlepších výsledkov sú veľmi individuálne a závisia od farby a hrúbky chĺpkov a kontrastu medzi farbou chĺpkov a vašej pokožky. Výhodou nového modelu epilátora Braun Skin i-expert IPL je, že vám prispôsobí plán epilácie a intervaly prispôsobí doteraz dosiahnutým výsledkom," vysvetľuje dermatologička MUDr. Jana Housková.

image

Nový epilátor Braun Smart IPL

Braun

Aké sú benefity epilátoru od Braun?

Technológia Braun IPL Skin i-expert bola navrhnutá na rýchle, bezpečné a pohodlné odstraňovanie chĺpkov, takže sa môžete stať svojou vlastnou domácou kozmetičkou:

  • Inteligentná spätná väzba vám umožní dosiahnuť najlepšie výsledky tak, že vás bude v reálnom čase usmerňovať spôsobom, aby ste nevynechali žiadnu, ešte neošetrenú oblasť.
  • Jediný IPL s automatickým prispôsobením záblesku ku odtieňu vašej pokožky a s funkciou Skin Check vám umožní dosiahnutie najlepších výsledkov pri zachovaní úplnej bezpečnosti. Zároveň vám odporučí ďalšie tipy ako zlepšiť vaše a ďalšie ošetrenie.
  • Už sa nemusíte obávať, že zmeškáte svoj termín v salóne! Osobné sledovanie pokroku a inteligentný kalendár automaticky upravia váš plán ošetrenia a ukážu vám, koľko zostáva do konca, čo vám umožní jednoducho skontrolovať pokrok v odstraňovaní chĺpkov za zlomok ceny návštevy salónu.

*Pri dodržiavaní režimu. Individuálne výsledky sa môžu líšiť.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
19. apríl 2024 04:52