PMI
StoryEditor

Vianočná bezdymová pohoda? Limitovaná edícia Stardrift

05.12.2023, 00:00
PR Články

Najkrajšie sviatky roka sú tu a s nimi prichádza aj hviezdna novinka zo série IQOS ILUMA. Bez dymu a cigaretového zápachu budú Vianoce totiž ešte krajšie.

Skvelý tip na darček

Vianočná nákupná horúčka je tu. Darčeky, hľadanie inšpirácii a vo finále obdarovanie svojich najbližších je tiež dôležitou súčasťou decembrového kolobehu. Nájsť to pravé pre osobu, na ktorej vám záleží, môže byť niekedy náročné. Medzi overené tipy patrí voňavá kozmetika, limitované edície a špeciálne produkty rôznych značiek, technologické vychytávky či knihy. Určite nimi nič nepokazíte. Ak si však lámete hlavu nad tým, čím obdarovať dospelú fajčiarku a zároveň by ste jej chceli dopriať určitú zmenu, máme pre vás tip, ktorý ju môže oslobodiť od cigaretového dymu raz a navždy.

Bezdymové Vianoce

Posledný mesiac v roku zvykneme spomaliť, rekapitulovať a trávime čas v prítomnosti tých, na ktorých nám najviac záleží. V tomto období snáď najviac premýšľame nad tým, čo chceme urobiť alebo zmeniť v nasledujúcom roku. Pozeráme sa i na svoje zlozvyky, ale i na ľudí okolo seba. S vianočnými sviatkami sa spája vôňa škorice, čerstvo upečených medovníkov a horúceho punču. Cigaretový dym môže takúto idylku pokaziť, dospelí fajčiari však majú na výber – či už hľadáte alternatívu pre seba ako pre dospelého fajčiara, alebo pre niekoho blízkeho vo svojom okolí, kto fajčí, môžete si zvoliť bezdymové Vianoce.

image
PMI

Výnimočný dizajn, premyslená technológia, lepšia voľba

Dospelí fajčiari, ktorí sa chcú zbaviť cigariet, ale nedokážu sa vzdať nikotínu, majú napríklad možnosť prejsť na bezdymové zariadenie. Pre dospelých fajčiarov, alebo aj pre ich blízkych, ktorým chcú ponúknuť prechod na lepšiu alternatívu k cigaretám ako darček, je tu limitovaná edícia IQOS ILUMA STARDRIFT.

Hviezdna limitovaná edícia zaujme holografickými vzormi inšpirovanými vesmírom a súhvezdiami. Toto bezdymové zariadenie využíva revolučnú technológiu indukčného ohrevu bez nahrievacej čepele a nutnosti čistenia. Pri jeho použití nedochádza k spaľovaniu, zariadenie produkuje iba aerosól, ktorý je bez zápachu a obsahuje výrazne menej škodlivých látok ako klasické cigarety.

Nie je však bez rizika, pretože obsahuje nikotín, ktorý je návykový. Edícia STARDRIFT ponúka tri variácie od prémiovej ILUMA PRIME až po zariadenie „všetko v jednom“ ILUMA ONE. V predaji je od 4. decembra.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
22. júl 2024 19:56