Pomôžete rodinám v núdzi  prežiť sviatky s najbližšími a kúpite si adventný kalendár v Kauflande?Kaufland
StoryEditor

Počítame s vami. Darujte úsmev dvakrát a pomôžte rodinám v núdzi stráviť Vianoce doma

21.11.2023, 00:00
PR Články

Advent nám otvára srdcia, je v nich miesto pre rodiny, ktorým hrozí strata domova? Kúpou adventného kalendára z Kauflandu im pomôžete zostať spolu.

Aj pre vás má  predvianočné obdobie zvláštne čaro?  Všetci milujeme ten nádherný čas, keď náš domov naplní vôňa čerstvo upečených medovníčkov a my v kruhu rodiny a pri šálke čaju odpočítavame dni, kedy už konečne prídu vytúžené Vianoce. Nie všetky rodiny však majú to šťastie, deliť sa o vzájomnú lásku pod jednou strechou. Sú medzi nami aj takí, ktorým aj v tomto sviatočnom období vďaka náročným životným okolnostiam hrozí strata bývania, či doslova rozpad rodiny.

Reťazec so zákazníkmi pomáha už piaty rok

Situácia mnohých rodín na Slovensku je stále ťažká kvôli následkom pandémie, rastúcim cenám a náročným životným okolnostiam. Kaufland preto už piaty rok v rámci projektu „Darujte úsmev 2x“ podporuje neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, a pomáha tak práve týmto rodinám, aby mohli zostať spolu. A to nielen na Vianoce, ale 365 dní v roku. 

Pripojte sa aj vy kúpou adventného kalendára s Medovníčkom v predajnej sieti Kaufland na celom Slovensku. Ukážte rodinám, ku ktorým nebol osud láskavý, že môžu rátať aj s vami. Kaufland za vás z každého predaného kusa podporí neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, ktorá sa už viac ako 30 rokov stará o to, aby rodiny (nielen) na Vianoce zostali spolu.

image

Nie všetky rodiny môžu sviatky stráviť pri jednom stole, Kaufland im spolu so zákazníkmi pomáha, aby zostali spolu, pridáte sa?

Kaufland

Úsmev ako dar si cení každú pomoc

Úsmev tak darujete hneď dvakrát. Jeden vašej ratolesti, keď bude s radostným očakávaním otvárať okienka na adventnom kalendári každý jeden deň až do Vianoc, a vychutnávať si sladkú Fairtrade čokoládku. Druhý venujete dieťaťu, ktoré aj vďaka vašej podpore bude môcť stráviť najkrajšie sviatky v roku spoločne so svojou rodinou. A hoci ho nepoznáte, láskyplný pocit z darovaného úsmevu vás bude hriať pri srdci a premení sa na ďalší vianočný darček, ktorý zaručene pohladí dušu nielen vám. Lebo prežiť najkrajšie chvíle v roku spoločne a pri jednom stole, to je pre rodiny v núdzi ten  najväčší darček.

„Všetky deti si zaslúžia šťastný domov, kde môžu vianočné sviatky, ale aj každý ďalší deň v roku tráviť so svojimi blízkymi. Veríme, že k tomu pomôže aj náš adventný kalendár. Výťažok z jeho predaja aj tento rok  venujeme organizácii Úsmev ako dar, doteraz sme organizácii v rámci tohto projektu darovali viac ako 70- tisíc eur,“ vysvetľuje Lucia Vargová, hovorkyňa Kaufland Slovenská republika, ktorá si nesmierne váži každoročnú podporu zákazníkov a ich veľkú chuť pomáhať.

Aby v tom rodiny v núdzi neboli samy

Domov je rodina. Istota. A potrebuje ho každé dieťa. Lebo rodina sa počíta. Potrebuje ju aj Medovníček, hlavná postavička zo sladkého adventného kalendára, ktorý nájdete exkluzívne v predajnej sieti Kaufland. A kým budete spolu s deťmi otvárať okienka plné čokoládových prekvapení, pozrite  si na www.kaufland.sk/sladkydomov animovanú rozprávku o tom, ako Medovníčkovi na Vianoce pomohli v núdzi priatelia, a spoločne pre jeho rodinu pripravili tie najkrajšie Vianoce. Lebo keď je niekto v úzkych, každá pomoc sa počíta. Platí to aj pre  rodiny v núdzi, ktoré ju potrebujú na to, aby zostali spolu. Aj kúpou adventného kalendára v Kauflande  im dáte najavo, že v tom nie sú sami. Môžu s vami počítať?

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
21. november 2023 00:04