StoryEditor

Tip na víkend 13.-14.10. Príďte ochutnať METRO GUSTO!

04.10.2023, 00:00
PR Články

Najočakávanejší festival slovenskej gastronómie, prichádza do Bratislavy už 13. – 14. októbra 2023 na Námestie Eurovea v Bratislave. Toto výnimočné podujatie vám ponúkne dvojdňový zážitok plný chutí, odborných tém a poznatkov, kreativity a kulinárskeho umenia na najvyššej úrovni, ktoré poteší všetky chuťové poháriky a inšpirujú vášho vnútorného gurmána.

SLOVENSKO MEDZI ŠPIČKOU V GASTRONÓMII

Na festivale slovenskej gastronómie METRO GUSTO sa okrem iného môžete tešiť aj na najprestížnejšiu kuchársku súťaž BOCUSE D‘OR SLOVAKIA 2023. Stretne sa tu špička slovenskej gastronómie a zaujímaví zahraniční hostia. Štyri súťažné tímy si zmerajú svoje sily a schopnosti v národnom kole. Víťaz postupuje do európskeho kola.

Rezervujte si miesto na brunch METRO Gusto 14. októbra 2023 a užite si tak príjemné chvíle pri chutnom jedle pod taktovkou michelinského šéfkuchára Petra Duranského.

Pre viac informácií navštívte webovú stránku: https://www.metro.sk/gusto

image
METRO

PESTRÝ PROGRAM PRE KAŽDÉHO

Pre všetkých milovníkov dobrého jedla a nápojov METRO GUSTO ponúka výber tých najlepších špičkových slovenských reštaurácií a profesionálov v odbore. Vydajte sa na cestu spoznávania nových chutí, od modernej gastronómie, cez tradičné slovenské jedlá, až po vzdialené chute exotiky. Doplňte svoj kulinársky zážitok výberom tých najlepších slovenských vín od renomovaných vinárov.

image
METRO

Okrem stánkov plných skvelého jedla a nápojov sa môžete pripraviť na 2 dni nabité zaujímavým programom, pútavými workshopmi a prednáškami. Profesionáli a odborníci zo sveta gastronómie sa stretnú pod jednou strechou aby sa podelili o svoje cenné poznatky a skúsenosti, inšpirovali sa vo svojej práci a posúvali úroveň slovenskej gastronómie vpred.

Detailný program piatok 13.10.2023: https://www.metro.sk/gusto/program-piatok

Detailný program sobota 14.10.2023: https://www.metro.sk/gusto/program-sobota

Stánky prekypujúce chuťami a lahodnými nápojmi budú pre vás k dispozícii od 11:00 do 21:00 počas oboch dní.

Navštívte METRO GUSTO už 13. – 14. októbra 2023 na Námestí Eurovea Bratislava a ponorte sa do sveta chutí a kulinárskeho umenia.

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
25. február 2024 20:46