Hubert nealko
StoryEditor

Osláviť dôležitú príležitosť alebo sviatok s bublinkami môžete aj bez alkoholu!

31.03.2023, 00:00
PR Články

Mnoho milovníkov bubliniek a šumivého vína čoraz častejšie siahne po nealkoholickej variante. A kto raz vyskúša, ochutná kvalitu a lahodnú chuť, ten sa k nealko verzii rád vráti. Ak aj vy zistíte, ako to s tým nealkom je, možno zmeníte názor.

Skúste sa aj vy naladiť  sa na túto prepracovanú alternatívu šumivých bubliniek bez alkoholu. Možno len zo zvedavosti vyskúšajte ponúknutú možnosť vystreliť zátku z fľaše a bez výčitiek si dopriať chuť a pocit z pravých bubliniek v situáciách, ktoré chcete osláviť bez „hladinky“.

HUBERT NEALKO, tak čo to vlastne je!?

Nie je to ani hroznová šťava, ani mušt ani džús a ani sýtený bublinkový  nápoj. Ako o „džúsiku“ môžu hovoriť len tí, ktorí ešte Hubert Nealko neskúsili.

Kde je pravda?  Je ukrytá vo víne!

A to aj v tom šumivom nealko. Celý proces výroby nealkoholického šumivého od prvej bobule hrozna prebieha úplne totožne, ako výroba vína s obsahom alkoholu. Alkohol je v prípade vína produktom fermentácie a bežne v „zrelej“ fľaši vína či šumivého vína dosahuje úroveň od 8 – 14 %. 

image
Hubert nealko

 Áno, pochopili ste správne – šumivé nealko bolo pôvodne rovnako alkoholické, ako jeho alko verzie pochádzajúce z rovnakého tanku. Alchýmia nad rámec bežného čarovania sa začne diať až potom. Nie, neudeje sa reverzná biblická premena vína na vodu, víno zostane vínom. Akurát sa parou či tlakom pri teplotách okolo 25 – 30 ° dealkoholizuje. Prečo pod ním neprikúria trochu viac? Pretože všetky odtiene vône, chuti, kyselinky majú aj pri výrobe nealkoholického šumivého vína zostať presne tam, kde patria. Vo fľaši.

image

Hubert nealko

To, pri akej príležitosti si môžete Hubert Nealko dopriať, vám diktovať nebudeme. Či budete oslavovať Veľkú noc s rodinou, alebo viezť hostí z oslavy či na ňu, štrngať si s čerstvou mamičkou k narodeniu potomka, alebo športujete a alkoholu sa vyhýbate, alebo len jednoducho nemáte chuť na alkohol, ale  obľubujete šumivé bublinky  – je to na vás. No v prípade, že si chcete pochutiť na poháriku s ostatnými a „nenafúkať“, viete, po čom môžete siahnuť.

Milé prekvapenia totiž niekedy vzídu z pochybností. Tie o tom, že nealko je hroznový džús sme dúfam vyvrátili a najbližšie, keď si budete počas akejkoľvek  oslavy chcieť dať bublinky, ktoré vás neopoja no chuť uspokoja, možno siahnete po  pravej fľaši HUBERT NEALKO.

Jeho chuť je vyvážená a harmonická. Má jemne ovocný buket s nádychom grapefruitu a svetložltú farbu so zelenkavými odleskami. A pre milovníkov rosé je k dispozícii je aj v tejto verzii.

www.hubertsekt.sk      www.najnapoje.sk

image
Hubert nealko
image
Hubert nealko
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
18. máj 2024 23:55