glo HYPER X2BAT
StoryEditor

Šťastné, veselé a BEZDYMOVÉ – tip na darček pre vyznávačov alternatív

21.12.2022, 00:00
PR Články

Vianoce už klopú na dvere, ste pripravené? Alebo ešte hľadáte posledné darčeky pre najbližších a rozmýšľate nad tým, ako tohtoročné sviatky doviesť do dokonalosti?

Nech vládne u vás doma radosť a pohoda

Aké by to boli Vianoce, keby všetko u vás doma nepripomínalo ich príchod?! Iste už vo vašej domácnosti svietia vianočné svetielka, parapety zdobia jelene, Santove sane aj vianočná ruža. Uprostred stola sa vyníma váza s vetvičkami, na ktorých visia gule či slamené ozdoby. A v obývačke v plnej paráde žiari krásne vyzdobený vianočný stromček. Domovom sa šíri vôňa ihličia, citrusov, škorice a medovníčkov... Jednoducho, dokonalá pohoda. Stačí však málo – a čaro Vianoc je preč. Dym z horiacej cigarety prehluší všetky očarujúce vianočné vône a je akurát tak dôvodom na rodinné zvady. Povedzte si, že tohtoročné Vianoce budú bez dymu. Nastal čas na modernú bezdymovú alternatívu. Tá poteší ako nápaditý darček každého dospelého fajčiara, ktorému záleží na sebe a svojom okolí. 

image

glo HYPER X2

BAT

Prečo prejsť na bezdymovku

Ak máte v rodine fajčiara, ktorý nedokáže alebo nechce prestať fajčiť, skúste ho motivovať k tomu, aby vykročil na cestu pozitívnej zmeny a vymenil oldschoolovú cigaretu za modernejšiu bezdymovú alternatívu. Pádnych dôvodov, prečo tak urobiť, je hneď niekoľko. Zariadenie na zahrievanie tabaku tabak nespaľuje, ale pri podstatne nižšej teplote tabakovú náplň zahrieva. 

image

glo HYPER+ UNIQ

BAT
Práve vďaka tomu vzniká pri užití bezdymovej alternatívy len aerosól namiesto nepríjemného zápachu z cigaretového dymu, ktorým ľahko napáchnu vlasy, oblečenie aj celý interiér. Aerosól navyše obsahuje podstatne menej toxikantov ako dym z horiacej cigarety, čo ocení nielen fajčiar, ale aj jeho okolie. Takisto popol, ktorý po fajčení klasickej cigarety ostáva v popolníkoch a zapácha, je minulosťou. 
image

glo HYPER X2

BAT

glo™ HYPER X2 zaujme dizajnom, výkonom a vychytávkami

Od začiatku decembra prináša British American Tobacco, jeden z inovátorov v oblasti bezdymových zariadení, na slovenský trh svoje najmodernejšie zariadenie s pokročilejšou technológiou zahrievania tabaku. Novinka glo™ HYPER X2 zaujme nielen šik dizajnom v siedmich monochromatických a dvojfarebných prevedeniach, ale aj silným výkonom a praktickými funkciami pre maximálny užívateľský komfort. Zariadenie je ľahšie, vytvorené v ergonomickom dizajne s kompaktnejšími rozmermi, takže pohodlne sadne do ruky. 

image

glo HYPER+ UNIQ

BAT
Jednoducho sa obsluhuje a podobne ako jeho predchodca ponúka dva režimy zahrievania – Standard a Boost. V režime Standard sa vložená náplň zahreje do 20 sekúnd, v režime Boost už do 15 sekúnd, aby ponúkol ešte intenzívnejší zážitok. Na zapnutie každého z režimov slúžia osobitné tlačidlá, čo umožňuje jednoduché prepínanie medzi režimami. Šikovnou vychytávkou je clonový uzáver na vkladanie náplní, ktorý umožňuje hygienickejšiu údržbu a minimalizuje riziko zanášania nečistôt do zariadenia v čase, keď sa zariadenie nepoužíva. 
image

glo HYPER+ UNIQ

BAT
Prechod na túto bezdymovú alternatívu znamená pre fajčiara viac ohľaduplnosti k sebe a svojmu okoliu a takisto nezanedbateľnú finančnú úsporu v porovnaní s klasickými cigaretami v časoch, keď sa opäť vo veľkom hovorí o ich zdražovaní. Cena bezdymového zariadenia glo™ HYPER X2 je 20 eur a pre dospelých užívateľov tabakových výrobkov je na predaj vo vybraných sieťach trafík, kde si možno zakúpiť 3 farebné varianty glo™ HYPER X2. Jeho predchodcu, štýlový glo™ hyper+ UNIQ s vymeniteľnými bočnými krytmi a personalizovaným lookom kúpite za 15 eur. Celý sortiment bezdymových zariadení na zahrievanie tabaku glo™ nájdete na www.discoverglo.sk 
image

glo HYPER+ UNIQ

BAT

Kúpte, zaregistrujte a možno vyhráte luxusný elektromobil BMW

Kúpou a registráciou zariadenia na zahrievanie tabaku glo™ HYPER X2 alebo glo™ hyper+ UNIQ do 31. decembra 2022 sa zapojíte do atraktívnej súťaže Presadni na elektrinu, presadni na glo. Hlavnou cenou je luxusný elektromobil BMW iX3! Vyhrať však môžete aj 8 elektrických skútrov, 8 elektrobicyklov, 16 batohov so solárnym panelom a 40 solárnych powerbankov. Meno šťastného výhercu elektromobilu BMW bude známe 2. januára 2023. Presné podmienky súťaže nájdete na www.switch2electric.sk 

image

glo HYPER X2

BAT

Príďte si ich zblízka pozrieť na Tyršák do glo™ pop-up predajne

Celý sortiment zariadení na zahrievanie tabaku z portfólia spoločnosti British American Tobacco nájdete vystavený v moderne dizajnovanej glo™ pop-up predajni na Tyršovom nábreží v Bratislave. Na terase vás čaká aj veľkolepá vianočná výzdoba s fotokútikom s tým najkrajším výhľadom na Bratislavu. Príďte si urobiť vianočnú fotku s výhľadom na Bratislavský hrad a centrum mesta, ktorá bude peknou spomienkou na tohtoročný advent. 

image

glo HYPER X2

BAT

Viac informácií o zariadeniach na zahrievanie tabaku glo™ nájdete aj na www.discoverglo.sk a na sociálnych sieťach Facebook a Instagram na konte glo_slovakia. Zariadenia na zahrievanie tabaku glo™ sú určené výlučne pre dospelých užívateľov nikotínových výrobkov, ktorí nechcú alebo nedokážu prestať fajčiť, a hoci predstavujú menšie zdravotné riziko ako cigarety, nie sú úplne bez rizika. 

image

pop-up predajňa glo na Tyršáku
 

BAT
menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
13. apríl 2024 15:38