Thermia Palace
StoryEditor

Kráľovná oslavuje!

25.05.2022, 00:00
PR Články

Keď ste zmeškali krájanie najdlhšej torty na Slovensku na Kolonádovom moste v Piešťanoch, nesmúťte. Oslavy 110. výročia hotela Thermia Palace tým iba začali!

Prvomájová nedeľa bola sladká, najsladšia. Bozky pod čerešňami ale aj prekrásne rozkvitnutými magnóliami na piešťanskom Kúpeľnom ostrove chutili láskou a neuveriteľnou 118 metrovou Sacherovou tortou, z ktorej ochutnal každý, kto prišiel symbolicky popriať „všetko najlepšie“ prvej dáme kúpeľného ostrova - 5* kúpeľnému hotelu Thermia Palace.

image
Thermia Palace

Oslava výročia tejto secesnej krásavice naplní najbližšie mesiace kultúrnym programom, ktorý bude len ďalšou čerešničkou vášho už aj tak luxusne a zdravo stráveného času v kúpeľoch. Thermia Palace s láskou ponúka už celých 110. rokov svoje poklady všetkým, ktorí neváhajú a vyberajú si pre seba len to najlepšie.

Nech žije kráľovná!

Prvý a dodnes najvyhľadávanejší 5* kúpeľný hotel na Slovensku nie je výnimočný len svojou úspešnou a zaujímavou históriou. Rovnako lákavá je i jeho súčasnosť! Patrí do siete Ensana Health Spa Hotels, ktorá zastrešuje len kvalitné kúpeľné hotely v Spojenom kráľovstve, Rumunsku, Maďarsku, Česku a na Slovensku hneď v dvoch lokáciách – v Piešťanoch a aj v Smrdákoch.

Hotely zaradené do tejto siete ponúkajú okrem ubytovacích služieb v krásnom a zdravom prostredí aj benefit v podobe liečivých zdrojov s rokmi preukázanými priaznivými účinkami na zdravie. V Piešťanoch to platí viacnásobne.

Poloha na Kúpeľnom ostrove v objatí prekrásneho rozkvitnutého kúpeľného parku robí z Thermia Palace oázu, v ktorej nájdu svoj prameň zdravia všetci túžiaci po oddychu, wellnesse a liečivých procedúrach, ktoré uľavia od bolestí pohybového aparátu.

image
Thermia Palace

Rezervujte si svoj pobyt v Thermia Palce ešte dnes! Voľné miesta počas festivalu Art Noveau sa rýchlo míňajú!

Keď si chcete okrem vysokého štandardu, na ktorý sa môžete spoľahnúť vždy dopriať aj čosi z osláv jubilea hotela, myslite už teraz na posledný májový víkend, ktorý spestrí program s Cigánskymi diablami.

Koncom júna si zas prídu na svoje všetci milovníci Márie Čírovej – večer 24. 6 bude patriť jej koncertu. V júli hostí hotela poteší koncertom Peter Cmorík aj s Peter Cmorík Band a august otvoria Fragile svojim a capella koncertom, ktorý sa uskutoční 6. 8. 2022. September nijako nezaostane za ostatnými mesiacmi – hneď z jeho kraja na Kúpeľnom ostrove zaspieva Dara Rolins!

image
Mária Čírová

V priebehu júla sa hostia na piešťanskom Kúpeľnom ostrove môžu tešiť na 1. ročník festivalu Art Noveau – Zlatý vek Piešťan, ktorý bude po úspešnom nultom ročníku opäť nabitý skvelým programom. Do tajov perly secesie, hotela Thermia Palace nahliadnete na vernisáži výstavy fotografií a dobových písomností a tiež formou odbornej prednášky. Zaujímavých podujatí zviazaných s históriou Piešťan a piešťanského Kúpeľného ostrova bude počas festivalu niekoľko. Môžete si vybrať podľa svojho gusta – či už inklinujete k prednáškam, k výstavám, alebo sa radšej dáte zlákať na Klobúkový piknik či víkend s Red Cat Cabaret. Celý program festivalu Art Noveau - Zlatý vek Piešťan nájdete aj priamo na stránke.

Príďte a vychutnajte si luxusný 5* hotel Thermia Palace, ideálne počas festivalu. Keď sa vám to nepodarí v termíne od 6. 6. do 12. 6., Piešťany si užijete kedykoľvek počas tej krajšej, slnečnej časti roka. Nasajte atmosféru, ktorú majú jedine vychytené kúpeľné destinácie, medzi ktoré sa Piešťany v celoslovenskom i svetovom meradle jednoznačne radia. Všetky potrebné informácie a aj možnosť rezervovať si svoj pobyt nájdete na www.ensanahotels.com/thermia-palace/sk.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
21. február 2024 22:43