BAT
StoryEditor

Nikotínová alternatíva s príchuťou kávy môže nahradiť cigaretu

05.05.2022, 00:00
PR Články
Čoraz viac dospelých užívateľov nikotínových produktov na Slovensku presedlalo na modernú nikotínovú alternatívu – nikotínové vrecúška.

Pádne dôvody na zmenu

Nikotínové vrecúška VELO sa aj na Slovensku tešia čoraz väčšej obľube a pre tých dospelých užívateľov nikotínových produktov, ktorí sa nedokážu alebo nechcú vzdať nikotínu, sú alternatívnou možnosťou, ako nesiahnuť po dymiacej cigarete. Na rozdiel od cigariet totiž nikotínové vrecúška VELO  neobsahujú tabak, nedymí sa z nich ani nezapáchajú a dajú sa užiť aj vtedy a tam, kde by bolo fajčenie zakázané alebo nevhodné – v dopravnom prostriedku, kine i práci. Nikotínové vrecúško sa vkladá pod hornú peru, kde sa z neho nikotín uvoľňuje postupne cez sliznicu ústnej dutiny.

image
BAT

Pri tomto spôsobe užitia nedochádza k spaľovaniu a horeniu tabaku, preto VELO vrecúško obsahuje o 99 % menej škodlivých látok ako cigareta. Po maximálne 30 minútach sa použité vrecúško vyberie z úst a vloží pod horné viečko škatuľky.

Novinka v dvoch intenzitách s príchuťou kávy

Byť zodpovednejší k sebe a okoliu umožňuje teraz Slovákom dokopy až 10 VELO variantov s rozličnými príchuťami a intenzitou nikotínu vrátane novinky VELO Creamy Coffee s jemnou kávovou príchuťou. Tá je na výber v dvoch intenzitách nikotínu – ako slim VELO vrecúško s extra silou X-Strong, aj ako menšie a jemnejšie VELO mini s intenzitou Medium. Obe v sebe spájajú jednoduchú možnosť užitia s obľúbenou chuťou kávy, ktorej dominujú jemné krémové tóny pražených lieskovcov. „Naše nikotínové vrecúška VELO sa stali za rok a pol, odkedy sú na slovenskom trhu, jednoznačným lídrom v kategórii ochutených a low nikotínových vrecúšok. V British American Tobacco sme odhodlaní aj naďalej prinášať spotrebiteľom ďalšie a ďalšie novinky a rozširovať našu ponuku v kategórii nikotínových alternatív, ako práve aktuálne VELO Creamy Coffee,“ uviedol Štěpán Michlíček, generálny riaditeľ spoločnosti British American Tobacco pre Českú republiku a Slovensko.

image
BAT

Nikotínové vrecúška VELO sú na predaj na čerpacích staniciach, v trafikách a obchodoch s tabakovými výrobkami za 4 €. Prázdna VELO škatuľka je recyklovateľná.

VELO sú určené výlučne pre dospelých užívateľov nikotínových produktov!

www.govelo.sk

 

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
29. máj 2024 12:48