Bissell
StoryEditor

Značka Bissell predstavuje novinku CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select na mokré aj suché čistenie v domácnostiach s domácimi miláčikmi

21.04.2022, 00:00
PR Články
Udržiavanie čistého a sviežo voňajúceho domova je teraz s novou generáciou systému CrossWave jednoduchšie, než kedykoľvek predtým. Všestranný a ľahký multifunkčný tyčový vysávač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select je dokonalým mokrým a suchým čističom podláh, ktorý ocenia predovšetkým domácnosti s domácimi miláčikmi. Tento prístroj spája pohodlie a výkon, vďaka tomu vám umožní bez námahy upratať neporiadok po domácich zvieratkách, jednoducho sa zbavíte ich chlpov a súčasne ušetríte čas, ktorý môžete v živote venovať oveľa dôležitejším veciam, ako je upratovanie.

Revolučný tyčový vysávač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select s výkonným digitálnym motorom vám zaistí pri upratovaní až 30 minút bezdrôtovej slobody. Novinka zvládne naozaj dokonale upratať, a to 3 v 1 - CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select totiž vysáva, zotiera a pomáha vysušiť podlahu naraz, ak potrebujete upratať expresne, môžete využiť aj iba jednoduchý režim rýchleho vysávania bez zotierania podláh. Nový režim TURBO PET umožňuje vyšší výkon pri upratovaní na mokro, obzvlášť v prípade neporiadku po domácich zvieratách a každodenných zaschnutých škvrnách – či už na dlaždiciach, drevených podlahách, lamináte alebo PVC. Rozdiel od upratovania s mopom a kýblikom je, že technológia dvoch nádrží Bissell udržuje  čistú a špinavú vodu oddelenú. To znamená, že s bezdrôtovým vysávačom  CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select čistíte podlahy vždy čistou vodou. LED osvetlenie si posvieti na zvieracie chlpy, špinu a nečistoty pri čistení pozdĺž podlahových líšt a v rohoch miestností. Akonáhle máte hotovo, automatická samočistiaca stanica vyčistí kefový valec a prepláchne vnútro stroja tak, aby ste medzi domácimi prácami nemuseli prístroj čistiť ešte aj ručne. 

Akumulátorový vysávač CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select obsahuje čistiaci roztok Natural Multi-Surface Pet, ktorý eliminuje zápach po domácich miláčikoch na tvrdých podlahách a zároveň zanechá u vás doma sviežu vôňu. Tento prírodný čistiaci roztok od Bissell neobsahuje žiadne ťažké kovy, fosfáty, ani farbivá a pri použití podľa návodu je šetrný k celej vašej rodine, aj k domácim miláčikom. 

image
Bisell

Podľa spotrebiteľských prieskumov spoločnosti Bissell považuje až 79 % majiteľov domácich zvierat odstraňovanie ich chlpov za najčastejšiu činnosť v rámci upratovania domácnosti, ktorú musia vykonávať niekoľkokrát týždenne. „Náš komplexný sortiment pre upratovanie po domácich zvieratách je navrhnutý tak, aby riešil problémy, ktorým spotrebitelia čelia každý deň. Do multifunkčných spotrebičov, ktoré uľahčujú každodenné upratovanie a šetria čas rodinám s domácimi miláčikmi alebo deťmi, prípadne aj bez nich, sme vložili 145 rokov skúseností s upratovaním v domácnosti. Pri viacúčelovom prístroji CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select predstavujeme inováciu a hnaciu silu úspechu v kategórii mokrého upratovania,“ dodáva Sebastian Asensio de Vries, viceprezident a generálny manažér Bissell. 

image
Bisell

Tento nový špičkový produkt dopĺňa oceňovaný rad vysávačov CrossWave. Bissell tak opäť dokazuje, že je hnacou silou inovácií v segmente prístrojov pre mokré a suché vysávanie, pretože neustále kladie dôraz na potreby rodín a majiteľov domácich miláčikov. Zariadenia Bissell naviac nielen upratujú po domácich miláčikoch, ale tiež ich pomáhajú zachraňovať! Spoločnosť Bissell podporuje nadáciu Bissell Pet Foundation a ich poslanie pomáhať zachraňovať domáce zvieratá bez domova. Spoločne s partnerskými organizáciami po celom svete sa snažia o to, aby čo najviac domácich miláčikov v útulkoch pre opustené zvieratká získalo nový domov.

Cena CrossWave X7 Plus Cordless Pet Select: 636 €

Link: https://www.nay.sk/bissell

Čistič škvŕn Bissell SpotClean PRO

Značka Bissell, špecialista na čistenie, predstavuje aj výkonný čistič škvŕn Bissell SpotClean PRO, perfektného pomocníka do každej domácnosti. Bez väčšej námahy s ním vyčistíte ľubovoľné zaschnuté škvrny na podlahách, kobercoch, čalúneniach a v interiéroch automobilov. Vďaka vysokému výkonu a dlhej hadici dosiahnete profesionálnu úroveň čistoty aj na ťažko dostupných miestach. Veľkou výhodou je tiež veľká nádoba na vodu – tá zaistí kvalitné čistenie namokro počas celej doby prevádzky, a tak už nebudete musieť počas upratovania vodu niekoľkokrát meniť.  Bissell SpotClean PRO je ľahký a kompaktný, takže sa bez problémov vojde do každej domácnosti či kancelárie, jednoducho ho kamkoľvek podľa potreby prenesiete. 

Cena Bissell SpotClean PRO: 239 €

Link: https://www.nay.sk/bissell

image
Bisell

O značke Bissell 

Americká rodinná firma Bissell, ktorá bola založená v roku 1876, sa špecializuje na vývoj riešení čistenia podláh. Už 145 rokov si kladie za cieľ zjednodušiť a zároveň zdôkladniť čistenie podláh tým, že poskytuje premyslené, multifunkčné riešenia pre každý typ podlahy. Už štvrtá generácia rodinného vedenia spoločnosti Bissell s nadšením prichádza s radom inovatívnych riešení pre starostlivosť o podlahy, ako sú multifunkčné čističe na mokré čistenie, roboty, vysávače, zametače kobercov, čističe kobercov a čističe tvrdých podláh. Spoločnosť Bissell vyvíja produkty, ktoré jednoducho upratujú neporiadok po vašich milovaných štvornohých priateľoch a zároveň pomáha poskytnúť domov zvieratkám bez domova. Ďalšie informácie o spoločnosti Bissell nájdete na adrese: www.bissell.cz.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
15. júl 2024 03:47