Proxima
StoryEditor

Čalúnené postele pre pohodlný a nerušený spánok

18.02.2022, 00:00
PR Články
Nemôžete sa vyspať? Príčin môže byť veľa - hluční susedia, stres v práci, chrápajúci partner alebo nepohodlná posteľ. Ľudia začínajú a končia svoj deň v posteli.

To znamená, že ak sa ráno cítite vyčerpanie, bolí vás chrbát alebo hlava, s veľkou pravdepodobnosťou by ste ju mali vymeniť za novú. Stará a vŕzgajúca posteľ rozhodne neprináša žiadne výhody. Áno, nová posteľ nie je síce lacná záležitosť, ale ide o dôležitú investíciu pre vaše fyzické a psychické zdravie. Kvalitné postele sú garanciou pokojného a nerušeného spánku.

Riešením môžu byť kvalitné a estetické čalúnené postele

Čalúnené postele patria medzi najkvalitnejšie postele na trhu, hlavným benefitom je najmä nadčasovosť. Ich poznávacím znakom je vysoké čelo a látkový poťah, ktorý môže byť vyrobený z ekokože, zamatu, plyšu, velúru či iných materiálov. Oproti posteliam z masívu vynikajú luxusným, originálnym prevedením, ktorého výber je čisto na vás a pri návrhu máte na výber z viacerých materiálových ako aj farebných variantov.

image
Proxima

Nároční zákazníci majú možnosť oživiť čelo kryštálikmi či prešívaním. Glamour akcent dodajú posteli aj nohy v zlatej farbe. Aby sme veci uviedli na pravú mieru, postele z masívu sú tiež skvelé, no čalúnené sú hlavne pre ľudí, ktorí si potrpia na jedinečnom, vyšperkovanom dizajne.

Dlhá životnosť

To, čo každý od kvalitnej postele očakáva, je, pochopiteľne, odolnosť a pohodlie. Každý si kupuje posteľ so zámerom, že mu na dlhé roky zabezpečí požadovaný komfort a zdravý spánok. Postele od na PROXIMA.store prešli rukami zodpovedných ľudí, pre ktorých je práca vášňou.

Samozrejmosťou je použitie najkvalitnejších a mimoriadne pevných materiálov, ktoré spoľahlivo unesú aj ľudí s vyššou váhou. Stabilná drevená konštrukcia bude aj po mnohých rokoch rovnako pevná ako na začiatku. Ak sa chcete vyhnúť nepríjemnému vŕzganiu, mohutná čalúnená posteľ splní vaše očakávania.

image
Proxima

Nielen na posteli záleží

Aj keď už máte akú-takú predstavu o dizajne vašej budúcej postele, nezanedbajte ani výber matraca. Matrace sú pre zdravý spánok absolútne kľúčové. Existuje viacero druhov a výrobcov, preto nakupujte matrace od overených predajcov.

Rovnako ako pri posteliach, i matrace si kupujete na dlhé časové obdobie. Na stránke PROXIMA.store nájdete veľa typov - penové, zdravotné, antibakteriálne, latexové či pružinové matrace vyrobené z prvotriednych materiálov a taktiež príslušenstvo, ktoré ich životnosť ochráni pred poškodením (poťahy, toppery).

Aby sme nezabudli, pri nakupovaní postele sa neunáhlite, najskôr si pozorne prezrite dostupné možnosti a v prípade otázok neváhajte kontaktovať predajcu. Sme si istí, že posteľ od PROXIMA.store si zamilujete!

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
23. júl 2024 13:47