Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii MatkyMATKY
StoryEditor

Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky

22.06.2021, 00:00
PR Články
Šarmantná slovenská herečka nedávno porodila svoje druhé dieťa – synčeka Jakuba. V očakávanej romantickej komédii Matky, ktorá príde do kín už koncom júna, sa však opäť objaví s tehotenským bruškom. Po boku českých kolegýň Hany Vagnerovej, Petry Hřebíčkovej a Sandry Novákovej si tu zahrala jednu zo štyroch hlavných postáv – budúcu mamičku Elišku.

Na nakrúcanie filmu Matky, ktoré prebehlo minulý rok v lete, má Gabika príjemné spomienky: „Nemohla som si pomôcť a bruško som si stále hladkala. Zakaždým som sa naň tešila, pretože mi pripomínalo obdobie môjho prvého tehotenstva. Našťastie ma ale vtedy neprenasledovali také negatívne pocity ako moju postavu.“ Pochvaľuje si aj spoluprácu so svojimi hereckými partnerkami: „Už na prvej čítanej skúške som vedela, že to s nimi bude fajn. Sú to nielen vynikajúce herečky, ale aj skvelé a mne sympatické ženy. Smiali sme sa na skúškach a smiali sme sa aj počas natáčania. Okrem toho sa tam stretol veľmi priateľský štáb, takže sa točilo príjemne a uvoľnene.

Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky MATKY Herečka v príbehu stvárňuje tehotnú Elišku, ktorá má skvelého manžela, ale zato príšerných rodičov a nikdy sa nekončiace nevoľnosti. Jej despotickú matku si zahrala Zuzana Mauréry a otca zase legenda českého filmu Viktor Preiss. Gabika neskrýva nadšenie zo spolupráce so svojimi filmovými rodičmi: „Bol to splnený herecký sen – bolo skvelé sledovať ich pri práci. Ale keď si predstavím postavy, ktoré hrali, som opäť vďačná za svojich rodičov a postave Elišky nezávidím všetky tie debaty, ktoré musela s rodičmi viesť. Rovnako ani to, že u nich nenachádzala oporu, ktorú by tak veľmi potrebovala.

Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky MATKY Matky je komédia zo života, ktorá šarmantným a vtipným spôsobom ukazuje, aké je to byť mamou v 21. storočí. Hlavnými postavami sú štyri priateľky, ktoré riešia typické problémy moderných žien a matiek – tehotenskú nevoľnosť, popôrodné kilá, nedostatok peňazí, vzdorovité ratolesti, manželskú neveru či neplatičov alimentov.

Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky MATKY Sára, Hedvika, Zuzana a Eliška sú najlepšie kamarátky, tridsiatničky, ktoré momentálne spája najmä jedno slovo – materstvo. Sára (Hana Vagnerová) má pekný zadok, tak ho začala fotiť a stala sa profesionálnou influencerkou. V dokonalom instagramovom svete si predstavuje ružovo aj svoj blížiaci sa pôrod, no čaká ju tvrdý stret s realitou. Keď ju manžel Jirko (Jakub Prachař) privedie z pôrodnice rovno do rozostavaného domu, jej život nadobudne až príliš dobrodružné rozmery. Ďalej sa snaží plniť Instagram krásnymi fotkami, ale všadeprítomný prach a nevyspatie výrazne ohrozujú jej zmluvu s vydavateľom, ktorému sľúbila do pol roka napísať knihu na tému, ako byť najlepšou mamou. Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky MATKY Sárine priateľky však už dávno vedia, že žiadna „najlepšia mama“ neexistuje. Hedvika (Petra Hřebíčková) žije ako v zlatej klietke, jej manžel vorkoholik (Jiří Langmajer) doma veľa času netrávi, a tak niet divu, že ju očarí mladý pouličný spevák David (Vladimír Polívka). Zuzana (Sandra Nováková) je po rozchode s Kamilom (Václav Neužil) bez peňazí – prepracovaná a uštvaná matka dvoch malých čertov. Zato Eliška (Gabriela Marcinková) má ideálneho chlapa (Štěpán Benoni), úplne neznesiteľných rodičov, je tehotná a stále vracia.

Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky Gabika Marcinková je opäť tehotná. Tentokrát však iba na veľkých plátnach v novej komédii Matky MATKY V príbehoch štyroch filmových matiek sa určite tak trochu nájde každá žena a dámy, ktoré už majú skúsenosť s rodičovstvom, v nich možno nájdu aj odpoveď na otázku, ako byť mamou a nezblázniť sa z toho. Túto sympatickú komédiu si budete môcť v slovenských kinách vychutnať od 24. júna 2021.

(PR)

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
16. jún 2024 23:52