Kuchyňa nemusí byť nudná. Osviežiť ju môže personalizovaný spotrebičSamsung
StoryEditor

Kuchyňa nemusí byť nudná. Osviežiť ju môže personalizovaný spotrebič

29.10.2021, 00:00
PR Články
Aj vy by ste chceli nejakým spôsobom oživiť vašu kuchyňu, ale neviete ako? Trendy sa každým rokom menia a preto vám môže prísť vhod chladnička, ktorú si môžete prispôsobiť. Samsung Bespoke je jediná chladnička, ktorú si viete upraviť podľa vašich potrieb. A to ako zvonka, tak aj zvnútra. Navyše je aj úsporná a šetrí tak vaše financie.

Modulárna chladnička Samsung Bespoke vyniká svojou kapacitou, praktickým prevedením a prvotriednym chladiacim výkonom. Bespoke, a aj iné spotrebiče z tohto radu, si máte možnosť personalizovať. Prispôsobte a kombinujte chladničku s kuchyňou tak, aby vyhovovala vášmu životnému štýlu. Jej farebnosť si viete vyskladať presne podľa vašich potrieb a predstáv, k dispozícií máte niekoľko farebných variantov a dokonca aj materiálov. Takto si môžete kuchyňu ozvláštniť aj niekoľkokrát do roka bez toho, aby ste museli meniť celý spotrebič. Chladničky sú dostupné v množstve prevedení – samostatné, kombinované, či americký model.

Vnútro presne podľa vášho vkusu

Chladničku si viete presne prispôsobiť vášmu životnému štýlu pomocou nastaviteľného vnútorného priestoru. Napríklad multifunkčný stojan Rack & Shelf™ udrží fľaše na víno alebo pizzu a dvojstupňovú skladaciu policu môžete zasunúť dovnútra a von, alebo ju zložiť na polovicu pre uloženie vysokých fliaš a objemných predmetov, ako sú napríklad torty. Vďaka vysoko účinnej izolácii s technológiou SpaceMax™ sú jej steny tenšie a máte tak viac miesta vo vnútri bez toho, aby vyčnievala z pracovnej plochy.

Kuchyňa nemusí byť nudná. Osviežiť ju môže personalizovaný spotrebič Kuchyňa nemusí byť nudná. Osviežiť ju môže personalizovaný spotrebič Samsung Užitočné funkcie

V zásuvke Optimal Fresh+ pre uchovávanie čerstvých potravín môžete mať jednu alebo dve rôzne teploty – ideálne pre skladovanie mäsa a zároveň zeleniny. Zásuvka Humidity Fresh+ vďaka nastaveniu vlhkosti zabezpečí, že ovocie a zelenina zostanú dlhšie čerstvé a šťavnaté. Odmrazovanie chladničky vám už nebude brať čas, pretože technológia No Frost zvyšuje cirkuláciu vzduchu, aby udržiavala konštantnú teplotu, čím zabraňuje hromadeniu ľadu.

Kuchyňa nemusí byť nudná. Osviežiť ju môže personalizovaný spotrebič Kuchyňa nemusí byť nudná. Osviežiť ju môže personalizovaný spotrebič Samsung Ak vás oslovil rad Bespoke, siahnite aj po ďalších smart zariadenia od Samsungu, napríklad po najnovších skladacích smartfónoch Galaxy Z Fold3 5G a Z Flip3 5G, smart hodinkách Galaxy Watch4 alebo si užite atmosféru ako v kine na smart televízoroch Neo QLED od Samsungu.

(PR)

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
19. apríl 2024 01:31