TASR
StoryEditor

Vojvodkyňa Kate má hlavu v smútku. Meghan Markle jej ublížila ZÁKERNÝM spôsobom

17.03.2021, 01:15
Kráľovská rodina
Napriek tomu, že sa vojvodkyňa z Camridgeu snažila Meghan pomôcť a čo najviac jej vyhovieť - americká herečka jej uštedrila ranu, akú skutočne nečakala.

Už od momentu, kedy sa oficiálne potvrdilo, že princ Harry randí s americkou herečkou Meghan Markle, sa začalo špekulovať o tom, aký budú mať partnerky synov princeznej Diany medzi sebou vzťah. Už od samých začiatkov všetko nasvedčovalo tomu, že spolu budú vychádzať. Nielenže spoločne navštevovali všetky významné spoločenské udalosti, na ktorých nesmela chýbať kráľovská rodina, no zároveň spolu trávili čas na Wimbledone, kde im robila spoločnosť Katina mladšia sestra Pippa.

Práve tam začali prvé pochybnosti. Ako sa totiž ukázalo, Meghan nešla na svadbu Katinej sestry z dôvodu, že kedysi to bola práve Pippa, ktorá randila s princom Harrym. Dnes už bývalá vojvodkyňa zo Sussexu poslala na túto udalosť len svojho manžela. ,,Harry a Meghan nechcú žiadnu extra pozornosť, špeciálne nie cez deň, ktorý nie je o nich,'' prezradil zdroj z okolia páru pre americký web Eonline. Meghan sa na obrade, ktorý sledovalo stovky bulvárnych fotografov, neobjavila ani na malú chvíľku. Zablahoželať neveste však predsa len prišla na recepciu v honosnom sídle, kde sa pripojila k Harrymu, Williamovi a Kate. Zdalo sa tak, že je všetko v poriadku a mnohí dokonca toto milé gesto americkej herečky ocenili - medzi nimi aj samotná vojvodkyňa Kate.

Meghan a Kate sa spolu dokonca objavili v spoločnom interview, kde rozprávali o svojom živote, ako aj plánoch vo vlastných charitatívnych združeniach. Obidve boli vysmiate od ucha k uchu a zdalo sa, že majú medzi sebou skutočne priateľský a milý vzťah. Koniec koncov, ako Meghan pri písaní svojho blogu v roku 2015 priznala, vojvodkyňa Kate bola pre ňu stále inšpirujúcou ženou a želala si s ňou urobiť interview. Vtedy by ju zrejme nenapadlo, že jedného dňa bude sedieť po jej boku - a Kate jej bude nielen švagrinou, ale aj priateľkou, na ktorú sa mohla kedykoľvek obrátiť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Royal Style Watch (@royalstylewatch)

Vtedy nikto nemohol ani len tušiť, že skutočný problém ešte len príde. Viaceré zdroje poukazujú na fakt, že sa nielen William, ale aj ostatní členovia kráľovskej rodiny obávali toho, či je Meghan skutočne tou vhodnou manželkou pre princa Harryho. Keď to ryšavému princovi oznámili, strhlo sa peklo a kráľovská rodina bola na nože. Kráľovná, ako aj ostatní členovia, však Harrymu v jeho rozhodnutí nebránili, a tak ani nie rok na to konala honosná kráľovská svadba.

Článok pokračuje na ďalšej strane

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/kralovska-rodina, menuAlias = kralovska-rodina, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
29. november 2023 17:26