Wikimedia
StoryEditor

Princezná Diana to už od začiatku nemala ľahké. Sestra jej manžela ju neznášala pre bizarný dôvod

15.03.2021, 16:00
Kráľovská rodina
Jediná dcéra kráľovnej Alžbety mala s Dianou veľký problém.

Už od nástupu do kráľovskej rodiny sa Diana vyrovnávala s krivdami. Okrem toho, že jej manžel princ Charles prejavoval náklonnosť čoraz zriedkavejšie, bojovala aj s jeho bývalou milenkou, dnes už manželkou, Camillou. Okrem toho sa už ako 20-ročná musela vyrovnať s tým, že ju pozoruje celý svet. 

Práve to sa však stalo dôvodom rozporu, ktorý vyšiel na svetlo sveta až niekoľko rokov po Dianinej smrti. Princezná všetkých sŕdc, ako Dianu zvykli médiá označovať, totiž nechcene ukradla pozornosť dcére kráľovnej Alžbety, princeznej Anne. Tá sa podľa zdroja, ktorý má blízko ku kráľovskému dvoru, stala Dianinou úhlavnou nepriateľkou. 

„Charlesova sestra bola až do Dianinho príchodu do kráľovskej rodiny považovaná za módnu ikonu, a zrazu prišla o žezlo. Dostala sa do jej tieňa, a bolo zle...“ tvrdia palácové zdroje. Lady Diana sa svojej švagrinej bála, a keď to bolo len trochu možné, snažila sa jej vyhýbať. „Anna vedela byť veľmi jedovatá a veľmi často jej svoju závisť dávala najavo,'' dodáva ďalej zdroj.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

love this photo of anne and philip at balmoral ?

Príspevok, ktorý zdieľa Vintage Royals (@vintage.royals),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Young princess Anne Royal. ❤?? #princessanneroyal #anneprincessroyal #annemountbattenwindsor #HRhprincessanne #britishroyalfamily??

Príspevok, ktorý zdieľa My royal Diary ?? (@my_royal_diaries),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Princess Anne #princessanne #princessroyal #britishroyalfamily

Príspevok, ktorý zdieľa World Royal News (@worldroyalnews),

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/kralovska-rodina, menuAlias = kralovska-rodina, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
04. marec 2024 13:46