StoryEditor

Baran

01.01.2022, 00:00
Baran

Vzťahy: Niekedy to ľudia ani nemyslia zle, ak sa medzi vás zamiešajú. Radia v dobrom, aj keď ich nepýtate o radu. Nepustite medzi vás a partnera nikoho iného. Nebudete tak už len vy dvaja. Hovorí sa, že mnoho kuchárov pokazí aj jednoduchú kašu. Malé nevinné prekáračky medzi vami dvoma nevadia, skôr posilnia komunikáciu. Skúste si spolu zašportovať len tak pre radosť!

Práca: Prácu si v dnešnej dobe treba vážiť, hlavne ak vás napĺňa. Skúšaní odvahou a trpezlivosťou sme snáď aj každý deň. Pokiaľ to zvládneme, o to viac nás robota baví. Nechajte si pri rozhodovaní svoj rozum, nešite teda nič horúcou ihlou. Buďte prístupní i novým myšlienkam a tvorivosti. Vložte viac úsilia tam, kde to práve škrípe. Nech však ide ruka v ruke zdravá hravosť a radosť zo súperenia medzi vami i kolegami.

Zdravie: Po práci si zaslúžite oddych, najlepšie aktívny. Šport pomáha odbúrať nerváky či stresy, ktoré si vybijete z tela i z hlavy. Navyše pôjdu dole kilá, ktoré ste si časom nazbierali. Vhodný je beh, korčuľovanie i bicyklovanie. Keďže je päť palíc ohnivá karta, nezaškodí meditácia pri zapálenej sviečke.

menuLevel = 3, menuRoute = magazin/horoskop/baran, menuAlias = baran, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
29. máj 2024 16:54