V Teleráne nastávajú zmeny.tv markíta
StoryEditor

Veľké zmeny v Teleráne. Po takmer 20-tich rokoch odchádza moderátorska dvojica!

24.05.2024, 08:00
Celebrity

Takmer dve dekády spríjemňovali Lenka Šóošová (48) a Roman Juraško (45) divákom a diváčkam televízie Markíza ranné vstávanie. Najdlhšie vysielajúcu stabilnú moderátorskú dvojicu na slovenských obrazovkách však čaká v utorok 28. mája 2024 ich posledné spoločné Teleráno.

Dlhoročná tvár Telerána, Lenka Šóošová sa rozhodla ukončiť svoje pôsobenie v TV Markíza a venovať sa novým životným výzvam, Roman Juraško posilní moderátorský tím magazínu Reflex. V televízii sa rozhodol zostať iba presedlal na iný projekt.

Takmer dve dekády spríjemňovali Lenka Šóošová a Roman Juraško divákom a diváčkam televízie Markíza ranné vstávanie. Najdlhšie vysielajúcu stabilnú moderátorskú dvojicu na slovenských obrazovkách však čaká v utorok 28. mája 2024 ich posledné spoločné Teleráno. 

„Teleráno je moja srdcová záležitosť, splnený sen, časť mojej identity a tiež kus života. Životnú energiu však nemáme bezodnú a čas prináša do života nové priority. Cítim, že s Teleránom sme si už všetko odovzdali a náš spoločný čas sa naplnil. Odchádzam na vlastnú žiadosť. Toto rozhodnutie sa nerodilo ani ľahko, ani krátko. Dozrel čas, aby som sa v živote posunula ďalej,“ vysvetlila Lenka Šóošová. 

image

Lenka Šoóšová a Roman Juraško končia v Teleráne.

tv markíza

A aké sú Lenkine plány do budúcnosti? „Potrebujem si v prvom rade oddýchnuť a mojou top prioritou bude v najbližšom období rodina. Postupne by som sa rada viac zamerala na autorské projekty. V akej podobe? To vám prezradím, keď si poriadne oddýchnem a načerpám sily do novej životnej etapy. S Markízou a jej divákmi sa lúčim s obrovskou pokorou a vďakou. Navždy ostávate v mojom srdci a nič vás nenahradí,“ dodala.

Kam smerujú Romanove kroky? Čítajte ďalej

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
18. jún 2024 20:06