Prvá oficiálna fotografia so synom.Instagram/Viktor Vincze
StoryEditor

Adela sa na fotení zladila so synom do džínoviny. Pozrite, akí sú štýloví!

17.05.2024, 15:05
Celebrity

Z Adely a Viktora Vinczeovcov sú po dlhých mesiacoch čakania konečne oficiálne rodičia. Synčeka im definitívne pridelil súd a oni sa pochválili spoločnou fotografiou. Adela drží v náručí drobca v džínsovine.

Hoci Adela aj Viktor o téme adopcie, ktorá je stále pomerne tabuizovaná otvorene hovorili, detaily museli pred verejnosťou tajiť. Až do tohto momentu. Adopcia je uzatvorená a dvojica je kompletná rodina. Zverili sa fotografke Kataríne Hoffmann Šlesarovaj a výsledok je božský! "Ani netušíte čo toto fotenie pre mňa znamená, napísala autorka spoločnej fotografie Adely a Maxa," napísala umelkyňa o svojich pocitoch.

PRELOMILI MLČANIE

Počas adopčného procesu, ktorý trval niekoľko mesiacov sa ani jeden z dvojice nevyjadroval k žiadnym detailom ohľadom ich spoločného potomka. Verejnosť vedela, že pár si adoptoval chlapca, no ďalšie informácie či detaily si dvojica nechávala pre seba. Takýto postup je v takýchto prípadoch bežný a to až do oficiálneho odklepnutia rodičovstva súdom. Rodinu tvoria síce už od roku 2022, no až teraz je to konečne definitívne a sú zapísaní aj v rodnom liste.

PRVÁ FOTOGRAFIA

Vinczeovci už aj počas prenosov Let ´s Dance viackrát spomenuli ich dieťatko v súvislosti s tým, že sa o neho počas pracovných povinností starajú starí rodičia. A možno časom prezradia ešte niečo naviac. Originálnou spoločnou fotografiou sa už obaja rodičia pochválili. Teraz zverejnili ako moderátorka drží synčeka v náručí a ten správny nádych záberu dodal aj perfektný stajling!

Pozrite sa na ich spoločnú fotografiu v galérii!

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
14. júl 2024 22:33