Jared Leto Profimedia - Standardni obsah
StoryEditor

Slávny oscarový herec bude tento piatok v Bratislave. Poznáte ho?

04.05.2024, 09:56
Celebrity

Už v piatok, 10. mája 2024 vystúpi v Bratislave kapela Thirty Seconds to Mars. Spevákom tejto celosvetovo uznávanej hudobnej formácie je Jared Leto.

Charizmatický a Oscarom ocenený hollywoodsky herec príde do Bratislavy odohrať pompéznu show. Na koncertné pódia sa Thirty Seconds to Mars vracajú po vydaní svojho v poradí šiesteho štúdiového albumu, ktorým začínajú novú éru kapely. V marci odštartovali svetové turné s názvom „Seasons World Tour“ v Chile a tento týždeň bude ich zastávka aj Slovensko!

„Turné je oslavou VŠETKÝCH našich fanúšikov – či už ste nás objavili v skorých rokoch 2000 na alternatívnej rockovej či emo scéne alebo ste sa stali našimi fanúšikmi o pár rokov neskôr vďaka TikToku. Náš koncertný setlist obsahuje klasické skladby, ktoré sme už roky nehrali, spolu so všetkými hitmi z rôznych období našej kapely“, odkazujú svojim fanúšikom Thirty Seconds to Mars. 

​Thirty Seconds to Mars sú už roky známi svojimi filozofickými textami, sugestívnou hudbou a atmosferickými koncertnými vystúpeniami. Práve týmto si získali srdcia fanúšikov po celom svete. 

Frontman kapely, Jared Leto je ikonou moderného Hollywoodu. Jeho talent, štýl a angažovanosť ho robia jedným z najzaujímavejších umelcov dnešnej doby. Bez ohľadu na to, či ho obdivujete pre jeho hudbu alebo herecké nadanie, jedno je isté, je to nespochybiteľný majster svojho remesla.

Pokiaľ túžite stretnúť jedného z najpreslávenejších hercov Hollywoodu, práve máte jedinečnú príležitosť. Charizma Jareda Leto, atmosferická hudba a prekvapivá koncertná show vám spôsobia príjemné zimomriavky a odnesiete si zážitok na celý život.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
17. jún 2024 23:07