Tatiana Drexler je už roky obľúbená porotkyňa.Archiv MAFRA
StoryEditor

Porotkyňa Tatiana Drexler o prvom manželstve: Prečo nám to s exmanželom nevyšlo?!

07.03.2024, 10:30
Celebrity

Obľúbená porotkyňa zo šou Let‘s Dance a bývala profesionálna tanečníčka, ktorá už roky sadá za porotcovský stôl nablýskanej tanečnej súťaže prehovorila o svojom súkromí. Málokto vie, že až v druhom manželstve našla Tatiana Drexler (60) to, čo hľadala. Vydatá je za nemeckého kriminalistu. Do prvého manželstva išla nevyzretá a to bol kameň úrazu.

image

Porotkyňa Tatiana Drexler.

Tatiana Drexler, pani D., ako ju prezývajú je vyštudovaná matematička, no pohyb a tanec jej vždy koloval v žilách. Od ranného detstva sa venovala gymnastike, ale počas puberty sa začala venovať tancu. Známa je svojim profesijným životom, ale súkromie málokedy prezentuje.

Je známe, že je raz rozvedená, ale až nedávno otvorene povedala prečo: „Ľudia sa vyvíjajú. Počas štúdia stretnete niekoho, on môže byť za 20 rokov úplne iný človek a to sa stalo," ozrejmila. Už roky je spokojná v manželskom zväzku s kriminalistom Hartmuntom:  „Prečo to druhé manželstvo funguje, lebo to nie je nuda. Stále sa niečo deje," povedala v relácii. O manželovej práci príliš hovoriť nemôže, ale hľadá osoby aj cez Interpol: „Áno, robí aj to, dokonca ja našli," naznačila stručne manželove úspechy.

Sú to podľa jej slov zaujímavé a niekedy aj zábavné veci. Veď aj ich zoznámenie je klišé, ale zároveň bizarné. Dnes spoločne žijú v nemeckom Hannoveri. Ako sa ale spoznali, keď obaja pochádzajú z odlišného prostredia? Zoznámili sa pri autonehode, ktorú spôsobila Tatiana a Hartmunt ju vyšetroval. No, proste nikdy neviete kde na vás čaká ten pravý.

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
09. apríl 2024 22:35