Eros Ramazzoti príde na Slovensko odpáliť dva mega koncerty.
StoryEditor

Nevyliečiteľný romantik Eros Ramazzotti na Slovensku: „Najviac zo všetkého momentálne potrebujeme lásku.“

09.02.2023, 09:39
Celebrity

Eros Ramazzotti svoj posledný štúdiový album venoval téme láska. S týmto posolstvom aktuálne, v rámci celosvetového turné, cestuje po Európe. Taliansky idol prinesie romantiku do Košíc už o mesiac, v Bratislave svoje love songy predstaví v polovičke apríla tohto roku. Bude to skutočne neopakovateľná šou!

Charizmatický spevák Eros Ramazzotti, po obrovskom úspechu v Severnej i Južnej Amerike, odštartoval európsku časť turné, na ktorom predstavuje svoj posledný  štúdiový album Battito Infinito (Nekonečný rytmus). Nejedno srdce svojimi love songmi roztopí i na Slovensku! V Košiiach sa temperamentný Talian objaví už 08. marca 2023. V Bratislave sa predstaví 15. apríla 2023 na Zimnom štadióne Ondreju Nepelu.

Nevyliečiteľný romantik

Povesť obrovského romantika a milovníka má Ramazzotti už niekoľko dekád. Téma lásky je u Taliana už roky najdominantnejšou témou, ktorou si získal srdcia fanúšikov po celom svete a žne s ňou mimoriadne úspechy. „Láska bola vždy súčasťou môjho života. Vo svojej hudbe hovorím o všetkom, čo sa ma úzko dotýka, takže pocity, ktoré prežívam, sa odrážajú aj v tom, čo píšem a spievam,“ vysvetlil spevák.

 

Aj posledný album, ktorý naživo zaznie na Slovensku, Eros vydal v znamení lásky. „Najviac zo všetkého momentálne potrebujeme lásku, tú lásku, ktorú sa snažím sprostredkovať na celom mojom nosiči a najmä v singli Gli ultimi romantici (Poslední romantici). Príbeh dvoch ľudí, ktorí sa snažia udržať nažive realitu, ktorá však už neexistuje. Je to skladba, ktorá je do značnej miery o mne,“ zdôvodnil Ramazzotti voľbu ústrednej témy albumu Battito Infinito (Nekonečný rytmus) a zároveň predstavil skladbu, ktorá mu k srdcu prirástla najviac. 

Okrem noviniek, počas koncertu, zaznejú aj najväčšie Ramazzottiho hity.

 

EROS RAMZZOTTI/BATTITO INFINITO  WORLD TOUR

08. MAREC 2023/Steel Aréna (Košice)

15. APRÍL 2023 /TIPOS ARÉNA – Zimný štadión O. Nepelu (Bratislava)

Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal

 

Zaspievate si s ním aj klasiku

Okrem piesní z nového albumu si fanúšikovia, v Košiciach i v Bratislave, zaspievajú spolu s hlavnou hviezdou večera aj najznámejšie skladby z pera Erosa Ramazzottiho. Návštevníci koncertov sa môžu tešiť na nestarnúce hity Piú che puoi, Se bastasse una canzone, Fuoco nel fuoco, Cose della vita či balada Musica e´a mnoho ďalších. 

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
14. júl 2024 06:47