Simona Salátová
StoryEditor

Komička Simona Salátová si dopriala poriadny luxus. Zverila sa do rúk prezidentkinmu kaderníkovi

09.12.2022, 09:32
Celebrity

Dopriala si hýčkanie. Je to iba niekoľko rokov čo mladá Simona Salátová zabávala divákov po podnikoch ako stand-up komička. Ale potom čo dostala príležitosť vo verejnoprávnej televízii v diskusnej relácii Silná zostava jej hviezda vystrelila a televízie sa začali o ňu trhať. Teraz zbiera plody svojej úspešnej kariéry.

Stand-up Simona Salátová alias Simona Comedy komička už vo viacerých rozhovoroch priznala, že detstvo nemala vôbec ľahké. Otec ju, jej brata aj mamu mlátil celé roky. „Mala som možno päť šesť rokov, keď som si začala uvedomovať, že to, čo sa deje u nás doma, asi nie je normálne. Že by to tak byť nemalo. Že nie je v poriadku, ak otec bije mamu tak, až jej vybije zuby a má modriny po tvári. A keď bolo najhoršie a my s bratom sme mamu pred ním bránili, ušlo sa aj nám,“ povedala. Šťastný nebol ani jej vzťah s otcom jej syna Theodora. Silu jej vždy v ťažkých časoch dával humor a tým sa aj presadila.

Dnes je úspešná influencerka, komička a moderátorka. Pár tvorí s komikom Joe Trendy a na rozdiel od minulosti dnes sa Simona príkladne stará o svoju vizáž. Totiž, keď si prechádzala nepekným rozchodom zanedbávala sa a tiež extrémne pribrala. Dnes je to pravý opak. Rada sa pekne oblečia a nedávno si vyrazila dať upraviť frizúru ku kaderníkovi, ktorý česal aj prezidentku Zuzanu Čaputovú. Za dvorného kaderníka ho pasuje aj Jasmina Alagič.  

Zmena na počkanie

Známy kaderník Ján Molnár je povestný poriadne mastným cenníkom. Na jeho stránke sa dozviete, že pánsky strih vyjde 50 eur a tzv. stredné farbenie s diagnostikou 190 eur. Do týchto zlatých ručičiek sa vložila aj Simona. Či už ako platiaci klient, alebo išlo o kamarátsku službu, vyšla zo salóna o niekoľko rokov mladšia.

Foto z kaderníctva nájdete v GALÉRII

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
20. júl 2024 03:00