Herečka prezradila, že má za sebou ďalší rozchod.Archiv MAFRA
StoryEditor

Známa česká sexica Kateřina Brožová je opäť sama. Rozchod s milencom

10.11.2022, 10:21
Celebrity

Kateřina Brožová, známá vzťahmi s bohatými mužmi je opäť single. Kráska je podľa zoznamu bývalých partneorv vyberavá, ale vždy si dokázala vzťah a muža podľa svojich predstáv nájsť. Teraz je však miesto po jej boku opäť voľné.

V roku 1997 sa s herečkou Katarínou Brožovou oženil podnikateľ Zdeněk Toman, s ktorým má dcéru Katarínu. O sedem rokov neskôr sa rozviedli. Potom bola partnerkou zámožného českého biznismena Petra Kovarčíka, ďalej sa objavila na Plese v Opere po boku Borisa Kollára, ale románik nabral rýchly koniec. V roku 2014 Katarína Brožová verejne priznala, že už nejaký čas udržuje vzťah s miliardárom Jaromírom Soukupom. Začiatkom roku 2016 sa pár zasnúbil. V apríli 2019, ale už bol medzi týmito dvomi koniec: „Áno, ja som neposlušná. Vždy som chcela robiť svoju prácu. Jednoducho som chcela žiť podľa svojho. Človek, ktorý nie je z brandže a začne žiť s herečkou, má napríklad úplne iné predstavy,“ povedala Brožová v Show Jana Krausa k rozchodu so Soukopom. Jaromír Soukup je momentálne v siedmom nebi s modelkou Agátou Hanychovou, s ktorou už čakajú aj dieťa.

Lovila na párty

Naopak stále udržiavaná Brožová, za ktorou sa aj teraz muži obzerajú vyhlásila, že je po troch rokoch opäť single a na novú lásku čaká. Posledného priateľa pred verejnosťou tajila. Lenže, teraz keď už s českou hviezdnou herečkou pár netvorí, ako to už býva, nikoho zaujímať nebude. „Niekto v mojom živote bol, ale už nie je. Momentálne som single, ale dúfam, že nie na dlho. Potrebujem lásku a rada som v mužskej spoločnosti. Aj preto som napokon tu na akcii talianskej ambasády, kde je veľa pekných mužov," vyznala sa pre Blesk.

image

Kollár zbalil Kateřinu v roku 2009.

Profimedia - Standardni obsah
image

Kateřina a Michal David. Krst knihy Dagmar Kludskej.

Archiv MAFRA
image

Premiera filmu.

Archiv MAFRA
image

Kateřina Brožová je opäť sama.

Archiv MAFRA
image

Brozova vo večernej Prahe.

Archiv MAFRA
image

Kateřina Brožová je opäť sama.

Archiv MAFRA
image

Kateřina Brožová je opäť sama.

Archiv MAFRA
image

Brožová a Luděk Sobota.

Archiv MAFRA
image

S bývalým partnerom Jaromírom Soukopem vo Varoch.

Archiv MAFRA

 

 

 

 

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
04. december 2023 03:19