Madonninu pravú tvár už dlhšie nik nevidel, na sociálnych sieťach to ani zďaleka nie je ona. Dreamstime/Yakub88
StoryEditor

Madonna bez filtrov a retuší je poriadne desivá. Takúto kráľovnú popu svet ne(s)pozná!

21.03.2022, 06:00
Celebrity
Kontroverzná hviezda má plný Instagram fotiek, na ktorých vyzerá ako kreslená postavička. Svoju pravú tvár tam Madonna neukazuje a fanúšikovia ju už veľmi dlho nevideli v reálnej podobe. Až doteraz. Jej super hladká tvár sa nedala prehliadnuť. Vyzerala poriadne desivo!

Každý starne. Aj popová kráľovná Madonna. Tento proces sa zastaviť nedá a je to úplne normálne. Niekto však starne prirodzene a s gráciou, a niekto zas nie. Madonna zjavne patrí do tej druhej kategórie a robí všetko pre to, aby si zachovala mladší vzhľad. Na tom by nebolo nič zlé, keby to nebolo až príliš viditeľné a keby sa na sociálnych sieťach neprezentovala ako 25-ročná. Na Instagrame nenájdete jedinú fotku, kde by bola jej reálna tvár.

Bez jedinej vrásky

Speváčka sa nedávno vybrala na večeru so synom Roccom Ritchiem a paparazzom sa ju podarilo odfotiť. Mala síce okuliare, ale aj s nimi bolo jasne vidieť, akú má 63-ročná diva hladkú tvár. Síce sa aj jemne usmiala, mimika však nefungovala. Pravdepodobne si dáva pravidelne botox v kombinácii s výplňami kyseliny hyalurónovej. Už na prvý pohľad vidieť nafúknuté a vytiahnuté líca. Jej tvár nezdobí žiadna vráska.

Niektorí fanúšikovia ostali zhrození, že sa na seba už nepodobá a pýtajú sa, čo sa s ňou stalo. Iným je jasné, že Madonna asi nie je zástanca prirodzeného starnutia a so svojím telom si môže robiť, čo chce. S čím samozrejme súhlasíme, pokiaľ je to v rámci akejsi normy. Isté je, že reálna Madonna a tá na sociálnych sieťach sú dve rozličné ženy.

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
18. jún 2024 07:36