instagram/ petravlhova13
StoryEditor

Darí sa jej nielen v športe, ale aj v súkromí. Petra Vlhová po boku svojho priateľa žiari

25.03.2021, 15:20
Celebrity
Jedna z našich najúspešnejších športovkýň žnie úspechy azda všade, kam príde.

Keď sa po boku jednej z našich najúspešnejších športovkýň začala objavovať spočiatku neznámy sympaťák, málokto tušil, o koho sa jedná. Fakt, že ide o vážnu známosť, potvrdili až fotografie Petry po niekoľkých mesiacoch vzťahu. Svojím fanúšikom sa pochválila a prezradila, že po jej boku stojí známy fitnes tréner Michal Kyselica, ktorý odtrénoval hneď niekoľko známych tvárí. Dvojicu teda nepochybne spojila aj vášeň ku športu. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Vlhova (@petravlhova13)

Dnes je sú to už tri roky, čo stojí Michal po boku úspešnej Slovenky. Napriek tomu, že má za partnerku jednu z najpopulárnejších žien našej krajiny, dvojica nemá tendenciu pretŕčať sa na sociálnych sieťach a svoju lásku si viac než na Instagrame, prejavujú v súkromí. Možno aj práve vďaka tomu im to spolu neuveriteľne klape. Michal je Petre oporou nielen na súťažiach, ale aj v súkromí a naša najúspešnejšia zjazdárka slovami chvály na svoju polovičku rozhodne nešetrí. 

,,Môj najlepší parťák, moja najväčšia láska, moja podpora a hlavne môj najúžasnejší muž na svete,'' napísala k jednej z fotografií a podľa jej výrazu je jasné, že pri Michalovi skutočne kvitne. My musíme len dodať, že páru držíme palce a tešíme sa z toho, že napriek náročnému obdobiu, kedy je Petra neustále vyťažená tréningami a súťažami, im to perfektne klape. Stále, keď to situácia umožňuje, ju Michal čaká v cieli, kde si svoju lásku poriadne vyobjíma. Keď už toto nie je dôkazom lásky, tak nevieme čo. :)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Petra Vlhova (@petravlhova13)

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
18. júl 2024 12:30