shutterstock
StoryEditor

Milla Jovovich sa stala maminou už tretej dcérky. Pozrite sa na fotografiu priamo z nemocnice

04.02.2020, 10:00
Celebrity
Herečka s ukrajinskými koreňmi sa stala trojnásobnou maminou len pred niekoľkými dňami. Okolo bábätka však nerobí žiadne tajnosti.

Po tom, ako nedávno potratila, zažíva obrovskú radosť. Známa herečka Milla Jovovich, ktorá sa narodila v ukrajinskom Kyjeve, sa v nedeľu stala mamou už tretieho dievčatka. Radostnú novinu spočiatku oznámila jej najstaršia dcéra, ktorá radosť zo svojej sestričky nevydržala dlho tajiť.Na sociálnej sieti tak uverejnila, že k ním pribudol ďalší člen rodiny už pár hodín po pôrode.

Tajnosti okolo najmladšej dcérky sa však rozhodli nerobiť aj slávni rodičia. Krásna herečka tak zverejnila hneď niekoľko záberov bábätka, ktoré pomenovali Osian. Tá prišla na svet v naozaj magický dátum 2.2.2020. ,,Je tak krásna! Jej vlásky sú svetlejšie než mali dievčatá a zároveň je veľmi silná,'' napísala k fotografii z nemocnice. My prajeme rodine veľa zdravia a šťastia, sú naozaj nádherní!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hey Everyone!!! So without my knowledge @evergaboanderson spilled the beans on the new baby yesterday ???‍♀️? which makes this “old news” but anyway, yesterday 02/02/2020 at 8:56am Osian Lark Elliot Jovovich-Anderson was born! Osian is a welsh boy’s name and it’s pronounced O-shin. Now I know the name is long, but the family couldn’t agree on her middle name. Ever and my mom wanted Lark, @dashielanderson and I wanted Elliot. Then my husband Paul chimes in with another vote for Lark, so Smushy and I were out numbered ?! At least she has many to choose from later in life if she wants to drop a few. She’s so beautiful! Her hair is lighter than the other girls was and she’s very strong. Her little hands get in the way and they’re hard to control and she’s already lifting her head up to see what’s going on! She’s our miracle baby and we’re all so grateful to have her and completely obsessed with her!! I will obviously post more pics later, but we are all exhausted because the last few nights have been crazy! I send you all so much love from the cloud I’m flying on!!! Xoxo m❤️☁️✨⚡️⭐️?☄️

Príspevok, ktorý zdieľa Milla Jovovich (@millajovovich),

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
20. február 2024 17:11