shutterstock
StoryEditor

Retušovala som sa, aby som vyzerala chudšie. Demi Lovato vyšla s pravdou von

09.09.2019, 11:00
Celebrity
Speváčka zverejnila na sociálnej sieti fotograifu, ktorá doslova spôsobila ošiaľ. Jej postava totiž od predošlých fotiek vyzerá úplne inak.

Demi Lovato, ktorá svoju slávu začínala už vo svojich tínedžerských rokoch, bola stále ostro sledovaná paparazzmi. Práve krutý šoubiznisový svet ju zvykol kritizovať za kilá navyše. Speváčka totiž nikdy nepatrila k typicky chudým celebritným kráskam. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy Pride!!! ?️‍???

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Lovato (@ddlovato),

Na sociálnych sieťach však napriek tomu stále pôsobila upravene a vo forme. To sa však rozhodla prelomiť. ,,Toto je môj najväčší strach. Fotka mňa v plavkách bez úprav. A hádajte čo, toto je celulitída,'' napísala k fotografii, na ktorom sa ukázala na prirodzenom svetle. ,,Som už z toho, že sa hanbím za svoje telo tak unavená a tiež aj z upravovania fotiek,'' vyjadrila sa ďalej a priznala sa, že predošlé fotky si prešli retušovaním. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I adora Bora Bora ? ?: @sirahsays ?

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Lovato (@ddlovato),

,,Toto je to, čo mám, toto som ja. Chcem začať novú kapitolu v živote, v ktorej sa nebudem hanbiť byť sama sebou a nebudem sa snažiť spĺňať štandardy iných,'' uviedla ďalej. Demi zároveň vyzvala všetkých svojich fanúšikov, aby milovali seba samých takých, akých sú. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This is my biggest fear. A photo of me in a bikini unedited. And guess what, it’s CELLULIT!!!! I’m just literally sooooo tired of being ashamed of my body, editing it (yes the other bikini pics were edited - and I hate that I did that but it’s the truth) so that others think I’m THEIR idea of what beautiful is, but it’s just not me. This is what I got. I want this new chapter in my life to be about being authentic to who I am rather than trying to meet someone else’s standards. So here’s me, unashamed, unafraid and proud to own a body that has fought through so much and will continue to amaze me when I hopefully give birth one day. It’s such a great feeling to be back in tv/film while not stressing myself with a strenuous workout schedule before 14 hour days, or depriving myself from a real birthday cake rather than opting for watermelon & whip cream with candles because I was terrified of REAL cake and was miserable on some crazy diet shit. Anyway, here’s me, RAW, REAL! And I love me. And you should love you too! Now back to the studio.. I’m working on an anthem.. ??????‍♀️ also. Just so everyone’s clear.. I’m not stoked on my appearance BUT I am appreciative of it and sometimes that’s the best I can do. I hope to inspire someone to appreciate their body today too. ? #nationalcelulliteday #celluLIT ???

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Lovato (@ddlovato),

menuLevel = 2, menuRoute = magazin/celebrity, menuAlias = celebrity, menuRouteLevel0 = magazin, homepage = false
08. august 2022 19:22